EmokeII. EmokeII. komentáře u knih

Běžecký klub na konci světa Běžecký klub na konci světa Adrian J. Walker

Nevim.... Knížku jsem začala číst už před dlouhou dobou a moc mě nebavila. Teď jsem po ní sáhla znovu do čtenářské výzvy, kde osoba je na útěku. Jsem ráda, že jsem se k ní vrátila. Druhá půlka jej rozhodně napínavější a má spád. Ale stejně to nebylo ono... Někdy mi to přišlo až moc přitažené za vlasy. Taky běhám, ale zrovna popis, jak to hlavního hrdinu začalo bavit, mě moc nepřesvědčil. Ale je tam vidět odhodlání, že všechno jde když má člověk tu správnou motivaci.

12.01.2022 3 z 5

Vše o mé dceři Vše o mé dceři Kim Hjedžin (p)

Souhlasím s hodnocením níže, že je to nevšední kousek. Pokud vás toto téma zajímá, rozhodně doporučuji. Úplně pro každého to asi není. Hlavní hrdinka je svým způsobem nesympatická. Ale docela jsem si ji oblíbila a pochopila. A možná mi nakonec byla sympatická více než dcera, ke které má názorově i věkově mnohem blíž. Palec nahoru pro holku, ukázala největší pochopení. Začátek je možná pomalejší ale konec nabere spád a hltala jsem každou stránku.

06.01.2022 4 z 5

Fakt se to stalo? Fakt se to stalo? Jenny Lawson

Zasmála jsem se, je to fajn oddechová knížka. V druhé půlce se řeší i závazná témata. Doporučuju

13.08.2021 4 z 5

Tatínku, ta se ti povedla Tatínku, ta se ti povedla Zdeněk Svěrák

Četla jsem já jako dítě, teď čtu svým dětem. Má to nápad.

15.06.2021 4 z 5

Knížka se matce, která se stará o rodinu a vše vtipně komentuje. Párkrát jsem se opravdu zasmála. Ale momentálně jsem také stejně stará matka s dětmi a většinu point dopředu uhodnu. To je jen důkaz, jak pravdivá ta knížka je :) sem tam mě příběh i trochu vytočí, chci si u knížky odpočinout a ne číst o svých vlastních problémech :) knížku jsem nedocetla a asi nebudu. Přesto ji ale s klidem doporučím.

15.06.2021 3 z 5

Beton Beton Iva Pekárková

Kniha povídek mě bavila méně než autorčiny romány. Některé byly povedené a některé jsem přečetla rychle a moc ve mě nezanechaly. Jak která. Není to špatné, ale jiné knihy od Ivy Pekárkove bych doporučila více.

14.06.2021 3 z 5