Elsa14 Elsa14 komentáře u knih

Poselství jednorožců – komplet Poselství jednorožců – komplet Michaela Burdová

Jedna z nejkrásnějších knih, co jsem kdy četla. Poselství jednorožců byla první kniha, u které jsem několikrát brečela. Četla jsem i ostatní knihy od Michaely, ale Poselství jednorožců zůstalo na prvním místě. Opravdu mohu jen doporučit.

11.02.2017 5 z 5

Poslední jednorožec Poslední jednorožec Peter S. Beagle (p)

Čekala jsem od knihy víc. Miluju jednorožce a pan Beagle má patřit mezi nejlepší spisovatele fantasy knih. Mě ale opravdu nezaujala. Je mi to velmi líto

17.10.2016 2 z 5

Vše o koních Vše o koních Marilis Lunkenbein

Hezká kniha. Pěkné ilustrace koní a dalších věcí okolo nich. Hodněkrát mi pomohla

17.10.2016 5 z 5

Rexík zasahuje Rexík zasahuje Jaroslav Němeček

Prostě Rexík. Tuto knihu jsem četla v šesti letech :)

13.10.2016 4 z 5

Poselství elfů, víl a jiných dobrých duchů Poselství elfů, víl a jiných dobrých duchů Alexa Kriele

Zajímavá kniha. Mám ráda víly, elfy a další tyto bytosti. Hezký nápad

13.10.2016 5 z 5

Nemám co dodat. Dokonalá knížka o tom, jak chlap hlídá malé dítě. Nikdy jsem se u žádné knihy tak nenasmála. Ale pozor, je životu nebezpečná: jednou jsem se totiž smála tak moc, že nechybělo málo a smíchy bych se doslova udusila :D. Opravdu doporučuji, pokud má člověk špatnou (ale i dobrou) náladu. Rozesměje.

11.10.2016 5 z 5