Ellierick Ellierick komentáře u knih

O myších a lidech O myších a lidech John Steinbeck

Silný příběh o přátelství, smrti a osamělosti. Četla jsem jí jak v angličtině tak kousek v češtině ( hodně mi vadil způsob překladu, proto jsem se nedostala ke konci v české verzi.) . Strhující konec, i když je předpovídán od začátku knihy. Různé podoby přátelství od George a Lennieho , přes Candyho a jeho starého psa.

04.11.2012 4 z 5

Na západní frontě klid Na západní frontě klid Erich Maria Remarque (p)

Rozhodně jedna z nejlepších knih, které jsem četla. Napínavý děj založený na prožitých událostí autora. Nechyběly ani slzičky. Nikomu jsem nevěřila, že by mě mohl příběh tak strhnout, ale sama jsem se právě u téhle knihy přesvědčila o opaku. Mám chuť jí vytáhnout z mé knihovny doma a pustit se do ní znovu. Rozhodně jí budu doporučovat všem, kdo bude hledat zajímavý příběh s hloubkou.

04.11.2012 5 z 5

Rozpuštění Rozpuštění Christopher John Sansom

Naprosto fantasticky chytlavý děj , který Vás pohltí od prvních stránek. :) Doslova Vás chytne a nepustí

04.11.2012 4 z 5

Temný oheň Temný oheň Christopher John Sansom

Byla jsem fascinována prvním dílem, od kterého jsem se neodtrhla a zhltla jsem díl ani ne za den, ale Temný oheň mě trochu zklamal. Musím říct, že skvělá zápletka, četlo se to strašně rychle a chytlavě, jen mi přišel stejný scénář jako Rozpuštění. Hodně váhám jestli si zajít koupit i třetí díl, i když mi to asi nedá a přece pro něj půjdu.

18.10.2012 4 z 5