ElikaS ElikaS komentáře u knih

Proklatý Proklatý Kevin Hearne

Attika jsem si oblíbila už v prvním díle a ani tentokrát rozhodně nezklamal. Knížka je napínavá a hodně zábavná. Obzvlášť u dialogů s Oberonem jsem se skvěle bavila :-)

06.03.2020 4 z 5

Věčná vášeň Věčná vášeň Audrey Carlan

Libilo se mi propojení pribehu jogou a vlastně i cela knížka, i kdyz děj je jednoduchý a předvídatelný, ale zase na druhou stranu pěkně plyne a celkem jsem se i pobavila.

04.03.2020 4 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Obecně nenam distopie moc rada, takze mi chvíli trvalo než jsem se zacetla. A upřímně pokud bych knížku nedostala jako darek, po prvních par stranách bych ji asi odložila. O to větší překvapení bylo že jsem se do knížky začetla tak, ze jsem ji nemohla odložit a uz teď se těším na další dil.

04.03.2020 5 z 5

Kirké Kirké Madeline Miller

Miluji řeckou mytologii, takze knížka se mi moc líbila. Je napsána poutavě a strhla me tak ze jsem ji přečetla za dva dny. Obecne mam rada, knizky, kde je interakce mezi postavy, ale tady mi ani nebavilo, ze vetsina knizky je v podstate popisna s maalem přímých řeči. Knížku rozhodně doporučuji

03.03.2020 5 z 5

Hříchy Hollywoodu Hříchy Hollywoodu Alessandra Torre

Knížka mě bavila. Chvilku mi trvalo než jsem se začetla a zvykla si na velmi krátké kapitoly, střídání pohledů obou hrdinů a střídání ich a er formy. Každopádně po tom co jsem se začetla mě kniha vtáhla a pobavila jsem se. Cole byl skvělý a Summer jsem si brzy taky oblíbila :)

29.02.2020 4 z 5