ElikaS Online ElikaS komentáře u knih

Řekni něco legračního Řekni něco legračního Penelope Ward

Jedná se o příjemnou oddechovku, kterou jsem si při čtení užila a přečetla ji jedním dechem, ale delší dobu mi v hlavě nezůstala.

29.05.2020 4 z 5

Před soumrakem Před soumrakem Alexander Stainforth (p)

I druhý díl se mi moc líbil, chvíli mi trvalo než jsem se v ději zorientovala, ale na konec to stálo za to.

29.05.2020 4 z 5

Pád noci Pád noci Alexander Stainforth (p)

Knížka mě překvapila. Očekávala jsem klasickou romanci zahalenou do tajemného hávu a ona tam nakonec bylo toho tajemna více než romantiky. Knížka byla originální a strhla mě.

Unesená Unesená Nataly Castle

Hrozná knížka. Depresivní a podle mě i zbytečně brutální, přitom neměla téměř žádný děj.

29.05.2020 1 z 5

Beze snů Beze snů Josephine Angelini

První díl se mi opravdu líbil, ale musím říct, že druhý díl byl podle mě ještě lepší... Nedokázala jsem se od něj odtrhnout a přečetla ho jedním dechem. Orion byl skvělý, ale přece jen douám, že Helen nakonec skončí s Lucasem. Po celou dobu čtení jsem byla ve střehu a pokoušela se odhadovat co se stane, někdy úspěšně a jindy méně. Bylo to skvělé a jsem zvědává, jak to bude ve třetím díle a co vlastně chystá Dafné.

28.03.2020 5 z 5

Proroctví Proroctví Josephine Angelini

Tahle knížka spojuje vše, co v knížkách miluju - řeckou mytologii, fantazy a romantiku. Na první pohled mi okamžitě připomněla stmívání akorát, že se nejedná o upíry, ale o polobohy, resp. následovníky. Řeckou mytologii ve fantazy knížkách mám spojenou především s Rickem Riordanem a i když autorka na polobohy šla vlastně úplně jinak, moc se mi ten nápad líbil. Jediné, co bych knížky vytkla je er forma, na tu si pořád nemůžu zvyknout, ale to je spíš problém můj než knížky. Teď už se nemůžu dočkat, jak to bude dál a jdu rovnou na další knížku a doufám, že se na konec dočkám happyendu.

27.03.2020 5 z 5