Elík09 Elík09 komentáře u knih

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Skvělá kniha. Přečtena za jednu noc.

27.12.2017 5 z 5

Strom života Strom života Susan Wiggs

Začátek mi úplně nesedl, ale jinak je to milá kniha. Doporučuji jako čtení pro klidný víkend...

15.02.2018 5 z 5

Melouch Melouch Michal Viewegh

Kniha Melouch má naprosto nechutný závěr. Asi pomsta bývalé ženě? Knihu doporučuji půjčit maximálně v knihovně nebo od toho, kdo si ji už omylem koupil. Nebo ji nečít vůbec.

04.02.2017 odpad!

Faja Faja Petra Stehlíková

Dostala jsem tip na tuto knihu, jinak by mne její název a ani obal knihy nijak neoslovil. Byla skvělá. Už se těším na 3. díl!

27.12.2017 5 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Knížka mi přijde místy opravdu vtipná, jinde příliš ne. Až na závěr jsem zjistila, že čtu 2. díl. Možná mi chybí návaznost na 1. Ten si rozhodně také přečtu.

21.02.2017 3 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Od této knihy jsem čekala mnohem více. Nakonec jsem byla spíše zklamaná. Závěr se mi nelíbil vůbec...

18.01.2017 2 z 5

Mezi elfy proti své vůli Mezi elfy proti své vůli Sandra Regnier

Knihu jsem četla náhodou, když jsem byla nemocná. Název by mne normálně odradil. Velice mile mne překvapila. Čtivá a příjemná kniha. Už se těším na další 2 díly (zatím jsou jen v Nj).

18.01.2017 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Pěkné.

18.01.2017 5 z 5

Ženy, které se příliš snaží Ženy, které se příliš snaží Kevin Leman

Velmi dobrá kniha od mého oblíbeného autora. Doporučuji :-).

15.04.2017 5 z 5

Bojová píseň tygří matky aneb Jak jsem své děti učila vítězit (a sama přitom byla poražena) Bojová píseň tygří matky aneb Jak jsem své děti učila vítězit (a sama přitom byla poražena) Amy Chua

Zajímavá kniha o pohledu čínské matky na výchovu dětí, která vede k jejich vysokým výkonům, za použití trochu kontroverzní výchovné metody.

05.02.2017 4 z 5