Ejv Ejv komentáře u knih

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Dlouho mi trvalo než jsem se začetla do knížky. Rozuzlení jsem opravdu nečekala, ale představovala jsem si jiný konec no.. Najednou to bylo vyřešené a konec.

25.01.2022 3 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Čekala jsem jiný konec Eriky s Petersonem..

20.11.2019 4 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Knížku jsem dostala na Vánoce a konečně jsem měla čas si pořádně sednout a vtáhnout se do děje! :) Vždy, co jsem otevřela knížku a četla, měla jsem problém přestat! Knížka byla fantastická! Ze začátku jsem sice neměla radost z toho, že se v knížce prolínají dva děje (pohled vyšetřovatelů a pachatelů), vždycky jsem měla problém, s tím kde jsem skončila, ale v téhle knížce, to bylo žádoucí! Bylo to něco neskutečného, mít možnost vidět situaci ze dvou stran!! Teď zbývá jen doporučit tuto fantastickou knížku dál! :)

18.05.2019 5 z 5

Pět Pět Ursula Poznanski

Knihu mi doporučila bývalá kolegyně (jednou kolegyňka, navždy kolegyňka). :)
Konečně jsem měla čas a první co bylo, tak jsem letěla do knihovny!
Příběh mě hned zaujal a já měla pořád hlavu zabořenou v knížce. Na chvíli jsem si myslela, že jsem se začala v textu ztrácet, ale pak jsem hned všechno pochopila.
Geocaching vím co je, takže jsem to měla jednodušší. Na konci autorka zmínila, že zajímavá místa opravdu existují, teď po přečtení knihy, mám chuť nasednout na první letadlo a prozkoumat všechna místa! Salcburk, třeba se tam někdy podívám! :)
A hurá na další díl!! :)

12.06.2018 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Skvělá knížka :)

08.09.2015 5 z 5

Tíživé ticho Tíživé ticho Robert Bryndza

Taky mě kniha moc neoslovila.
Ale Bryndza je pro mě pořád TOP. Takže se těším na další knihy! :)

05.03.2024 2 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Druhý díl taky skvělý! :)
Můžu jen doporučit..

16.04.2023 5 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Skvělá kniha..
Přečteno jedním dechem.. :)

16.04.2023 5 z 5

Nejšťastnější dívka na světě Nejšťastnější dívka na světě Jessica Knoll

Slabší.. v půlce mě už začalo zajímat, jak knížka skončí, tak jsem to nakonec dočetla do konce.. ale opravdu slabé..

09.06.2020 2 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Erika Fosterová je prostě hrdinka!

08.11.2019 5 z 5

Hlasy Hlasy Ursula Poznanski

Pro mě to byla nejlepší kniha z celé série!! Napínavá od začátku až do konce. Beatrice Kaspary je hrdinka.. kniha měla vše co jsem očekávala, já jsem spokojená! :)

06.11.2018 5 z 5

Slepí ptáci Slepí ptáci Ursula Poznanski

Taky jsem od knihy čekala víc. Když jsem třeba dva dny nečetla, hůř se mi vracelo k ději, moc složitý děj a celkem roztahaný zbytečně. První kniha ze série byla daleko lepší! :) Neodradilo mě to a jdu číst poslední díl ze série a počasí je na čtení ideální! :)

28.10.2018 2 z 5

Žhavý led Žhavý led Nora Roberts

Knihu jsem četla jedním dechem až do konce. Dobrodružná kniha s nádechem romantiky, opravdu stojí za to, si to přečíst! :)

16.07.2015 5 z 5

PS: Miluju tě PS: Miluju tě Cecelia Ahern

"Když to nezkusíš, nikdy to nezjistíš".. Nádherná kniha ! :-)

25.03.2015 5 z 5

Bludná sdělení Bludná sdělení Sophie Hannah

Taky mě kniha vůbec nenadchla, ale dočetla jsem ji. Pořád jsem čekala, že to bude víc gradovat, ale katastrofa až do konce..

04.06.2024 odpad!

Dětská hra Dětská hra Danielle Steel

To nebyl vůbec můj šálek kávy.. Vše růžové, se šťastným koncem. Žádný zvrat, nudný děj... Slabší kousek..

05.03.2024 1 z 5

Neklid Neklid Jeffery Deaver

Taky jsem od knížky čekala více.
Hodně zdlouhavé to bylo.

05.09.2023 2 z 5

Tři hodiny v ZOO Tři hodiny v ZOO Gin Phillips

Taky mě knížka moc neoslovila..

26.03.2023 1 z 5

Nehoda Nehoda C. L. Taylor

Jela jsem s mamkou po dlouhé době do knihovny, z jednoho regálu na mě vykoukla tato kniha. Zaujala mě, tak jsem si ji půjčila.. byla to dobrá volba! Můžu jen doporučit dál! :)

01.03.2023 5 z 5

Divoký anděl 2 Divoký anděl 2 Enrique Torres

Nejlepší seriál mého dětství.
Samozřejmě jsem si musela obstarat obě knížky! :D
Pohodové počteníčko! :)

29.09.2021 3 z 5