Effka Effka komentáře u knih

Výlet do země pohádek Výlet do země pohádek neznámý - neuveden

Nádherné ilustrace, které dokážou vtáhnout děti přímo do pohádky. Toto byla jediná kniha klasických pohádek, kterou naše děti milovaly.

Pohádky ze světa zvířátek Pohádky ze světa zvířátek Gisela Fischer

Hodně jednoduché příběhy, pro malinké dětičky. Ale moc pěkné ilustrace, děti si knihu rádi jen tak prohlížely.

15.06.2018 4 z 5

Drakouni Drakouni Zdeněk Král

Moc pěkné, vtipně vyprávěné příběhy. I já sama jsem se těšila vždy na večer, až ji budu dětem číst, a děti ji milovaly.

15.06.2018 5 z 5

Bill a Ben - Kluci z květináče Bill a Ben - Kluci z květináče neznámý - neuveden

Pro děti kterým se líbí večerníček Bill a Ben je to určitě super knížka. Je plná nádherných ilustrací, s jednoduchým příběhem pro menší dětičky. Určitě se jim příhody budou líbit.

Hledej faraony a mumie Hledej faraony a mumie Francisca Valiente

Krásné ilustrace, děti se nenásilnou formou dozví něco o Egyptě, a ještě se přitom zabaví úkoly.

14.06.2018 5 z 5

Princ Egyptský Princ Egyptský Jane Yolen

Nádherné ilustrace, krásný dojemný příběh.

13.06.2018 5 z 5

Nefertari - dědictví kacířské královny Nefertari - dědictví kacířské královny Michelle Moran

Na to že předchozí díl - Nefertiti, jsem zhltla hned od první stránky, tady jsem se nemohla prokousat zhruba první polovinou knihy. Pak zbytek knihy mi to vynahradil, příběh začal mít spád, a kniha měla nádherný konec.

13.06.2018 4 z 5

Nefertiti - dcera věčnosti Nefertiti - dcera věčnosti Michelle Moran

Krásně napsaný román, moc pěkný příběh. Samozřejmě plný intrik, jak jinak... A ještě se při tom člověk dozví i něco z dějin Egypta.

13.06.2018 5 z 5

Zrádný anděl Zrádný anděl Ulrike Bliefert

Je to thriller určený pro teenagery od 13let. Já si ho přečetla, přestože jsem už jiná generace,a musím říct že pro mě to bylo velmi pěkné čtení. Ne nijak náročné,ale každopádně napínavé a čtivě napsané.

12.06.2018 5 z 5

V břiše draka: Skutečný příběh o lásce, drogách a vězení v současné Číně V břiše draka: Skutečný příběh o lásce, drogách a vězení v současné Číně Robert H. Davies

Tak já musím říct, že mě kniha opravdu zaujala a zanechala ve mě velmi silný dojem.Do té doby by mě nikdy nenapadlo jak to doopravdy v Číně chodí, a zajímavé byly i poznatky z okolních zemí.

11.06.2018 4 z 5

Legenda o nejzlobivějším klukovi na světě Legenda o nejzlobivějším klukovi na světě Eoin Colfer

Ti komu se líbily předchozí díly z této série, si určitě rádi přečtou i tento. Milé, vtipně napsané.

11.06.2018 5 z 5

Legenda o Zubech kapitána Krákory Legenda o Zubech kapitána Krákory Eoin Colfer

Moc pěkná kniha, vtipně napsaná, syn přečetl opravdu s chutí všechny 3 knihy z této serie Legenda o ....., i když jinak není nijak žhavý čtenář.

11.06.2018 5 z 5