edith79 edith79 komentáře u knih

Zoufalé manželky za zavřenými dveřmi Zoufalé manželky za zavřenými dveřmi Marc Cherry

Bezvadný průvodce mým oblíbeným seriálem. Spousta zajímavostí, fotek a estrogenu.

Procházky pana Pipa Procházky pana Pipa Stanislav Holý

Krásná knížka. Pan Pip je super. A proto ho miluje i Štěpán Šafránek.

Exmanželka Exmanželka John Lutz

Přečít tuto knihu mi trvalo déle, než bych čekala a bohužel mě nenadchla. Velký potenciál, který tento příběh měl autor nedokázal dost dobře využít a konec byl hodně uchvátaný a přehnaně rychlý.

23.01.2016 3 z 5

Vranská Vranská Petr Kovařík

Prokousat se na konec této knihy, jejíž rozuzlení samozřejmě pravdu neodhalí mi trvalo vcelku dlouho a po pravdě jsem se v knize i trochu ztrácela. Literatura faktu je asi v tomto případě zajímavější.

16.06.2015 2 z 5

... a výstupy do údolí ... a výstupy do údolí Jan Pelc

Ani se mi to nechce moc komentovat. Nebavilo mě to. Atmosféra ...a bude hůř je definitivně pryč. Olin je pořád pako a pakem zůstane.Asi tak.

09.03.2017 2 z 5

Pokažené rande Pokažené rande Robert Lawrence Stine

Toto už je jen takový odvar z původních Stop hrůzy, které byly super zhruba do třicátého dílu. Tohle už vážně není ono.

11.01.2017 2 z 5

Střípky mých lásek Střípky mých lásek Lenka Lanczová

Naprosto dokonale popsaný problém anorexie. Stačí jeden nevhodný a třeba i nechtěný impuls a může to stát život.

11.05.2016

Černá kniha sériových vrahů Černá kniha sériových vrahů Stéphane Bourgoin

Tak tohle je opravdu hluboká sonda do vrahovy duše. Do hodně, hodně černé duše.

11.05.2016 5 z 5

Sviňák Sviňák Irvine Welsh

Ohó, tak to je síla. Zajímavé, syrové, nechutné, ale prostě to musíte dočíst.

11.05.2016 4 z 5

Dokonalá oběť Dokonalá oběť Christine McGuire

Zajímavě napsaná kniha, kde se prolíná nechutný příběh sexuální otrokyně se soudním jednáním k tomuto případu. Vše podle skutečné události, takže dost děsivé. Nezapomenutelné.

Gaunery nemám rád Gaunery nemám rád Miroslav Antl

Zajímavá kniha. Sice mi trochu trvalo, než jsem se dobrala konce, ale čtyři hvězdy si to zaslouží, už jen za odvahu pana Antla.

07.04.2016 4 z 5

Oddělené ložnice Oddělené ložnice La Vyrle Spencer

I když nejsem zrovna na tenhle druh literatury, tato knížka se mi líbila. Už je to nějaký pátek co jsem ji četla, ale pořád si docela dobře pamatuju děj a vím, že mě moc bavila a i trochu dojímala.

11.05.2016 4 z 5

Galerie zločinu Galerie zločinu Miroslav Kučera

Oproti jiným knihám tohoto žánru to prostě není ono. Dozvěděla jsem se tady pár nových informací, ale mohlo to být napsáno, já nevím, zajímavěji ?

11.05.2016 3 z 5

Panny od královny Anny Panny od královny Anny Marie Frydrychová

Tuto knihu jsem dlouho hledala. Jako náctiletá jsem ji četla několikrát a moc se mi líbila. Asi je na čase přečíst si ji znovu :-).

29.04.2016 5 z 5

Létem políbená Létem políbená Lenka Lanczová

Lanczovou budu mít ráda pořád, i když už mi není náct. Tato knížka mě bavila jako všechny od této autorky. Přečetla jsem ji jako vždy za jeden den. Mezi moje top se ovšem nedostala, i když za přečtení rozhodně stojí.

20.04.2016 4 z 5

Karlínská č.5 Karlínská č.5 Helena Šmahelová

Tahle knížka se mi v dětství neskutečně líbila. Dobrodružství pár kamarádů z jednoho činžáku. Napínavé, svým způsobem dojemné, až na to jméno hlavní dívčí hrdinky... dost síla ;-)

20.04.2016 4 z 5

Co kdybych to nikdy nezkusil Co kdybych to nikdy nezkusil Valentino Rossi

Kdyby to Vale nikdy nezkusil, tak by to nikdy nebylo tak suuuper!

18.04.2016 5 z 5

Anděl temnot Anděl temnot Dennis McDougal

Lidi, prosím vás, nestopujte!

09.04.2016 4 z 5

Pohádka o velikém samovaru Pohádka o velikém samovaru Jan Skácel

No to byla pecka, pořád si tu básničku pamatuju. Jako dítěti se mi to moc líbilo a ten pán mi připadal jako velký hrdina. Dnes se musím smát, jak jsem byla pitomá. Ale vzpomínka na dětství je to pěkná.

07.04.2016 4 z 5

Fanny Hillová - memoáry kurtizány Fanny Hillová - memoáry kurtizány John Cleland

Na dnešní dobu humorné, vše květnatě a stále stejně dokola popisované, ale přečtené a tudíž hodnocené a komentované :-)

07.04.2016 3 z 5