Edith_17 Edith_17 komentáře u knih

Papírová města Papírová města John Green

Bylo to takové zvláštní, Q byl super, ale Margo se podle mě chovala divně, připadalo mi, že to ještě nemá moc uspořádané, jako co se týče toho, co v životě chce, jaká je její životní cesta a tak. Možná právě proto pořád utíkala a chtěla být sama. Závěr knihy mě dost překvapil.

08.04.2017 3 z 5

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

Taková oddechovka. Líbí se mi ten nápad propojení třech autorů. Knihu je asi nejlepší číst o Vánocích, vytváří správnou atmosféru. Já jsem ji teda četla v angličtině a nikdy bych nelitovala.

08.04.2017 4 z 5

Sofiin svět Sofiin svět Jostein Gaarder

Na můj vkus až moc dlouhá knížka. Začínala jsem číst se zvědavostí a ono to zajímavé i bylo, ale místy tak zdlouhavé, že se na to nedalo ani trochu soustředit. Některé pasáže jsem musela číst vícekrát, ale jak jsem zjistila, mělo to tak více lidí. Vím, že je to asi špatně, ale ke konci jsem to četla spíš proto, že mě zajímalo, jak to dopadne se Sofií a Hildou, a ne kvůli tomu, abych se dozvěděla něco víc o filosofii. Nakonec jsem ráda, že jsem to dočetla, bylo to zajímavé, ale nevím jistě, jestli si z té filosofie vůbec něco pamatuji. Něco asi ano, ale je toho málo.

08.04.2017 3 z 5

Móda, krása a životní styl – A Cup of Style Móda, krása a životní styl – A Cup of Style Nicole Ehrenbergerová

Super knížka. Podle mě je to takový ten typ knihy, kterou si i po přečtení necháte doma a kdykoliv se k ní můžete vrátit. Určitě mě to inspirovalo, hlavně ty kapitoly na začátku, ty jsou o módě a péči o pleť. Ale líbil se mi i konec, jelikož uznávám, že i se stresem, motivací a sebevědomím mám někdy problémy. Knížka se holkám moc povedla, určitě s ní měly dost práce.

08.04.2017 5 z 5