Dusinof Dusinof komentáře u knih

Čtvrtý králův pes Čtvrtý králův pes František Niedl

Poslouchano jako audiokniha. Nevim, jestli je na vine Dusan Sitek ktery knihu neuveritelne nudne namluvil nebo fakt, ze ta kniha tak nudna je. Musel jsem se doslova nutit do poslechu dalsi kapitoly a je to vubec prvni audiokniha, kde lituji nakupu. Nechapu z ceho vsichni uchcavaji, ale bylo to britke, bez koreni, bez chuti… vlastne jediny koho jsem si oblibil byl ten kun. Dostal jsem se do cca 80% knihy a nevidim vubec duvod pokracovat do konce. Nic tam netahne, zadna poradna zapletka, chybi tam napeti, proste si to nezaslouzi ani ty 2 hvezdy, ale z respektu k ceskym dejinam, ktere jsou tam liceny, samotnemu obdobi, ktere obdivuji a snaze je necham. Sapkowskemu nebo Cervenakovi to nesaha ani po kotniky. Jako jestli chcete fantasy sahnete po stinu krkavce.

22.07.2021 2 z 5

Místodržící Místodržící Adam Przechrzta

Prvni dil, me hodne nadchl. Dvojka je za me bohuzel slabsi. Pomalu, ale s jistotou se vytraci napeti ktere by jinak knihu hnalo kupredu. Je to skoda, protoze prvni dil mel vyborne naslapnuto. 4 hvezdy tentokrat zachranil vynikajici, mozna az excelentni prednes Filipa Jancika.

24.10.2023 4 z 5

Furyborn Furyborn Claire Legrand

Celkem nechapu, jak si tu muze nekdo stezovat na mnozstvi postav nebo nedej boze nedokoncene dejove linky. To jste jako necetli GOT nebo jine knihy, kde je vice postav ? Pominu-li fakt, ze je to kniha pro teenky, cetlo se to dobre, rychle a nemel jsem prakticky s nicim v knize nejaky zavaznejsi problem. Co ocenuji je to, ze tam nebylo prilis mnoho hluchych mist. Vetsinou se stava, ze neco proste musite prelouskat, jen aby jste se posunuli dale a autor mel vice stranek... To jsem tu diky bohu nezazil. Dejove linie jsou zajimave, nekdy trochu predvidatelne a uz ted tak nejak tusim, co se bude odehravat v dalsim dile. Je to prvni ze 3 knih, takze logicky necekejte, ze se dozvite vsechno hned.

11.09.2019 5 z 5

Bouře mečů Bouře mečů George R. R. Martin

Vubec, ale uprimne vubec nechapu ten hype na tuhle sagu. A nerozumim tomu, jak nekdo tohle muze nazyvat vrcholem fantasy. Babisovo - “sorry jako je na miste. Zbytecne roztahana na pul nudna kniha. Bytostne se mi hnusi dlouhe radky jmen, ktere musi nutne vyjmenovat stejne nepodstatne jako naklad na lodi ktery se musel vylozit. WTF. Koho zajima jaky mel praporec jaky rod, kdyz si stejne tech 200 rodu nikdo nepamatuje. Koho tim jako chce Martin ohromit? Zbytecne, boze tak zbytecne Nektere postavy me vylozene nebavily - Catelyn a Davos. I ten Bran je na facku. John snow nic nevi.. jediny sympatak je tam Tyrion, Ohar, a Jamie
Celkove zklamani. Ani se mi nechce poustet se do dalsich dilu. 3 hvezdy a to zaslouzene.

03.12.2023 3 z 5

Pistolník Pistolník Stephen King

Shrnu to jednim slovem: ODPAD!

31.07.2023

Vládci strachu Vládci strachu Jiří Kulhánek

Tak nevim, jestli jsem udelal chybu, ze jsem pred tim cetl nocni klub, ale tohle me temer nebavilo. ke konci uz jsem to louskal rychle, jen at uz to mam za sebou a bylo mi vlastne uplne jedno jak to dopadne. S nocnim klubem se to srovnat neda.

05.03.2020 2 z 5