Dorothea Dorothea komentáře u knih

Na vrcholu lásky Na vrcholu lásky Melánie Lánská

Hrozná knížka. Většinou se lidi trohcu "oťukávají" v týhle kniza prohodí hlavní hrdinka pár slov a hnedle se už líbají.

22.05.2013 odpad!

Hvězdný poutník Hvězdný poutník Patrick Carman

Hezká a dobrodružná knížka moc se mi líbila.

04.04.2012 4 z 5

Staré řecké báje a pověsti Staré řecké báje a pověsti Eduard Petiška

Božské.

04.04.2012

Sejdeme se v nekonečnu Sejdeme se v nekonečnu Jiří Grygar

Pro mě to byla hodně poučná knížka o vesmíru.

04.04.2012

Hořící most Hořící most John Flanagan

naprosto úžasná kniha

04.04.2012 5 z 5

Dějiny udatného českého národa a pár bezvýznamných světových událostí Dějiny udatného českého národa a pár bezvýznamných světových událostí Lucie Seifertová

Naprosto skělé seznámení s dějnama a člověk se u toho skvěle pobaví. :D

05.03.2012 5 z 5

Kámen a flétna a to ještě není všechno. Kniha první, Giza a její vlci Kámen a flétna a to ještě není všechno. Kniha první, Giza a její vlci Hans Bemmann

Tato knížka není zrovna pro mě nejlepší čtení, ale nějaké úseky se mi líbily.

05.03.2012

Čarovná zima Čarovná zima Tove Jansson

Mumíci jsou roztomilí a knížka je naprosto úžasná.

05.03.2012

Škola Malého stromu Škola Malého stromu Forrest Carter (p)

Tato knížka se mi moc líbí a fascinuje. Malý strom je velice chytrý a umí se velmi dobře přizpůsobit.

05.03.2012 5 z 5

Legenda o Kožešince 3 - Vlčí tajemství Legenda o Kožešince 3 - Vlčí tajemství Isobelle Carmody

Úžasná knížka plná fantazie a dobrudružství. Četla jsem ji ve druhé třídě a doteďka mě ohromuje.

05.03.2012 5 z 5

Legenda o Kožešince 1 - Výprava do neznáma Legenda o Kožešince 1 - Výprava do neznáma Isobelle Carmody

Překrásná knížka, kterou jsem četla ve třetí třítě a doteďka se k ní velice ráda vracím.

05.03.2012 5 z 5

Legenda o Kožešince 2 - Lišák Žal Legenda o Kožešince 2 - Lišák Žal Isobelle Carmody

Roztomilá knížka s dobrudružstvím a plná fantazie z říše pro nás neznáma. Je to skvělá knížka pro děti z bujnou fantazií.

Malý vlkodlak Malý vlkodlak Sandra Vebrová

Knížka je dobrodružna a skvěle se čte. Mám ji moc ráda.

05.03.2012 4 z 5

Pipi mě naprosto fascinuje,má dobré srdce, je dobrodružná a spravedlivá. Tato kniha patří k mým nejoblíbenějším.

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

Velmi roztomilá knížka mám ji velmi ráda i když je to už nějaká doba co jsem ji četla.

Magická cesta Magická cesta Iva Hlaváčková

U mě to byl propadák Sára byla ještě víc levá, než v prvním díle a Ondra všechno udělal za Sáru.

04.03.2012 odpad!

Diamantová cesta Diamantová cesta Iva Hlaváčková

Kniha celkem ujde, ale ta hra nemá konce.

04.03.2012 2 z 5

Záchrana Záchrana Kathryn Lasky

Je to kniha plná fantazie a napětí. Soren má v knížce dobré srdce a má spoustu přátel, které mu pomáhají zachranit sový svět.

04.03.2012 4 z 5

Rozvaliny Gorlanu Rozvaliny Gorlanu John Flanagan

Jeto jedna s nejlepších knížek, které jsem četla. Tato kniha má své kouzlo a těším se až si přečtu druhý díl.

04.03.2012