dooky dooky komentáře u knih

Muž mých snů Muž mých snů Penelope Ward

Něco mezi čtyřmi a pěti hvězdami. Nebudeme si nic nalhávat, je to další z mnoha romantických jednohubek, u kterých člověk nečeká, že si je bude pamatovat do konce života a posadí se z nich na zadek. Tahle mě ale ihned nalákala anotací a při čtení mi bylo hezky. Chemie fungovala a já jim fandila až do konce.

25.10.2022 5 z 5

Návrat na vinici Návrat na vinici Kristan Higgins

Byla tam romantika, humor, trochu smutku, ale hlavně palec nahoru za překlad. Moc hezky se mi to četlo.

20.10.2022 5 z 5

Iskra nádeje Iskra nádeje Layla Hagen

Dlouho jsem čekala na další slzy při čtení nějakého příběhu. Tady se mi jich dostalo hned dvakrát. Četlo se to krásně, emoce pracovaly a člověk by si přál prožít takovou bezmeznou a nekonečnou lásku.

10.10.2022 5 z 5

Polib mě Polib mě Stella Tack

Z knihy jsem celkem zklamaná. Příběhů z vysokých škol je v poslední době na mě až příliš, ale tady mě nalákala anotace. Těšila jsem se na slow burn, ale v podstatě na sebe téměř vlítli během pár prvních stránek. Vůbec mi nesedl příliš mladý a nezkušený bodyguard. Očekávala jsem původně někoho vyzrálejšího a profesionálnějšího. Nějak jsem mu tu jeho funkci nedokázala věřit. Celé to bylo takové ploché a vůbec jsem necítila chemii mezi hlavními postavami. Mrzí mě to, čekala jsem od této knihy daleko více, ale zkrátka mi nesedla.

05.10.2022 3 z 5

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

Opět super čtení. Na 5 hvězd to u mě není, byla slabší místa a chyběla mi chemie mezi hlavním párem. Na druhou stranu jsem se obrovsky bavila při navazování přátelství s dětmi. To první setkání mezi Tristanem a chlapci bylo geniální. Pochcánek jakbysmet.

14.09.2022 4 z 5

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Klasická jednohubka o prachatém bohovi a jedné fajn holce. Četlo se to parádně, do dalších dílů půjdu. Nicméně na to, jaké má kniha hodnocení a jaké jsem četla nadšené recenze, tak jsem asi možná krapet zklamaná, čekala jsem větší pecku. Spokojenost, ale na zadek mě to neposadilo.

07.09.2022 4 z 5

Já a ty, navždy Já a ty, navždy Jo Watson

Některé scény (hlavně ty z první poloviny knihy) mi možná přišly až moc šílené, ale vtipnost se autorce prostě nedá upřít. Oceňuji, že v jejích knihách je kromě klasické romantické linky protkané vtipností také něco navíc, nějaké téma k zamyšlení. Nemůžu si pomoct, ale moc ráda bych viděla některé z knih i zfilmované. Watson mě prostě baví.

19.08.2022 5 z 5

Po stopách Jacka Rozparovače Po stopách Jacka Rozparovače Kerri Maniscalco

Skvělé! Dala jsem na nekončící recenze ze sociálních sítí a udělala jsem dobře. Čtu převážně eknihy, nicméně tuto sérii chci do své knihovny a bude tam mít čestné místo. Čtivě napsaný historický román s drobnou romantickou linkou. Nějak zvlášť děsivé nebo krev-tuhnoucí mi to tedy nepřišlo, ale nevadilo mi to. Až budu mít cestu kolem knihkupectví, sahám po druhém dílu.

29.06.2022 5 z 5

Bezchybní Bezchybní J. D. Hawkins

Příliš rychlé, jednoduché. Typický příběh, který není ničím obzvláštněný. Účel splní, pokud jste fanoušek podobných romanticko/erotických linek, ale nezanechá vůbec žádný wau efekt.

16.06.2022 3 z 5

Knihkupectví poslední naděje Knihkupectví poslední naděje Emily Blaine

Moc hezké! Jednoduché, možná příliš krátké, ale jsem spokojená. Miluji toto prostředí. Příběh je krásně čtivě napsán.

26.05.2022 5 z 5

Tři (s)prostá pravidla Tři (s)prostá pravidla Nikki Sloane

Dobré popisy erotických scén...Děj a zvraty v příběhu mohly být o chlup lepší. Ke konci mi přišlo, že se Evelyn chovala trochu jako rozmazlený fracek. Jinak spokojenost a druhý díl si přečtu.

13.05.2022 4 z 5

Jax Jax Kristen Callihan

Celá série se mi zatím moc zamlouvá. Určitě se těším na Whipa, Brennu a Rye. Pravda, že jsem četla i větší pecky, ale tohle mě baví. Mám radost, že i když se díl točí hlavně kolem jedné dvojice, ostatní mají stále dostatek prostoru.

29.03.2022 4 z 5

Setkání v soumraku Setkání v soumraku Renáta Navrátilová

Romantika opředená tajemnem. Za mě úplně super nápad, neotřelý příběh s obrovským potenciálem, jen to maličko dotáhnout. Klidně bych pár stran přidala a to hlavně na konci. Trochu bych asi dovysvětlila celé to prolnutí postav, mám pocit, že to celé chápu, ale zároveň se nemůžu zbavit dojmu, že mi nějaké věci unikají. Nezapadlo to do sebe na 100%. Přečtení ale určitě nelituji.

03.03.2022 3 z 5

Bronzová medaile Bronzová medaile Michaela Schmiedlová

Tak když tu máme tu olympiádu, tak se mi ten výběr opravdu povedl :-) Na to, že je to autorčina prvotina je to vážně povedené. Je pravda, že jsem se zpočátku nemohla pořádně začíst, ale zbytek knihy krásně odsýpal a najednou byl konec. Sladký, v mnoha okamžicích naprosto nereálný, ale čtivý příběh. Závěrečná kapitola z pohledu Dominika byla super, škoda že se jich v průběhu neobjevilo více. Já jim fandila jak na ledě/sněhu, tak i v ložnici :-)

14.02.2022 4 z 5

Milovaný nevlastní bratr Milovaný nevlastní bratr Penelope Ward

Líbilo se, ale bez wau efektu. U některých knih se culím jak blbeček a když je zaklapnu úsměv uspokojeného knižního závisláka ještě chvíli trvá. Tady bohužel ne, nicméně nemůžu říct, že se to nečetlo samo.

03.01.2022 4 z 5

Důvodné pochybnosti Důvodné pochybnosti Whitney G. (p)

Dobré, ale něco mi tam chybělo. Asi moc uspěchaný začátek jejich vztahu? Nevím přesně. Jako nenáročná odpolední oddychovka však účel splní.

18.10.2021 4 z 5

Červená, bílá a královsky modrá Červená, bílá a královsky modrá Casey McQuiston

Moc zajímavé prostředí, hezký romantický příběh. Bavilo mě postupné sbližování, jiskření. Erotické scény byly většinou popsány spíše decentně. Hezký román.

05.10.2021 5 z 5

Mám tě ráda, nemám tě ráda Mám tě ráda, nemám tě ráda Jo Watson

Super! První díl mě moc nenadchl, zato nyní jsem si knihu zamilovala. Při určitých scénách jsem se musela smát nahlas. Sedlo mi to úplně skvěle, klidně bych si uměla představit bláznivou romantickou komedii, která by byla podle knihy natočená.

20.09.2021 5 z 5

S láskou tě nenávidím S láskou tě nenávidím Jo Watson

Klasická romantická kniha. Gay rodičové byli super. Příjemná oddychovka. Nicméně žádný wau pocit se nedostavil.

20.09.2021 4 z 5

Nelíbánky Nelíbánky Christina Lauren

Líbilo se mi. První část knihy mě perfektně vtáhla a taky jsem se u ní skvěle bavila. Knihu vysoko hodnotím i podle toho, že se při čtení přistihnu, že se směju a to se mi bohužel často nestává. Zároveň jsem měla pocit, že nutně potřebuji k moři :-) Závěr knihy, po návratu domů, mi už přišel takový tradiční v tomto žánru, nic překvapujícího. Nicméně jsem spokojená.

20.08.2021 5 z 5