dooky dooky komentáře u knih

Bezcitný hrabě Bezcitný hrabě Barbara Cartland

Nezaujalo, těšila jsem se na konec. Bude zapomenuto.

27.12.2021 1 z 5

Vzdorující královna Vzdorující královna Meghan March

Nejsem tak nadšená, jak jsem si myslela, že u této série budu. Nemohu říct, že by se mi to nějak vyloženě nelíbilo, spíše jsem asi měla přehnané nároky už i kvůli vysokému hodnocení. Je to opět kraťoučké, vše se mění lusknutím prstu. Tak jako se mi zdálo podezřelé, že Keira podlehla v prvním díle příliš rychle, zde je zase uvědomění u Mounta pořádný fofr. Přijde mi to ještě méně reálnější než tyto příběhy obyčejně bývají. Ale čtivé to tedy je, to ano a i erotické scény jsou dobré.

16.12.2021 3 z 5

Pravidla touhy Pravidla touhy Rachel Van Dyken

Za mě lepší než první díl. Napětí a chemie mezi hlavními postavami byla úžasná. To jejich neustálé pošťuchování také. Bavilo mě to. Místy nereálné, přehnané, ale to je přeci u podobných knih běžné a nezaskočí mě to. Jediné negativum je ta nepovedená obálka, ale to byla i u prvního dílu.

18.11.2021 5 z 5

Perla Perla Tiffany Reisz

Nějak nevím. Ani jeden z hrdinů mi nepřirostl k srdci a cosi mi tam chybělo. Škoda, potenciál tam byl, jen jsem se nějak nedokázala nechat knihou strhnout.

10.11.2021 3 z 5

Hříšné tajemství Hříšné tajemství L. Marie Adeline (p)

Pro mě rovnocenné hodnocení jako u prvního dílu. Čtivé, erotické, i když bych si dovedla představit propracovanější sexuální scény. Nicméně konec zůstal otevřený a to mi kazí dojem, vzhledem k tomu, že u nás další díl nevyšel.

29.09.2021 4 z 5

Svatba naoko Svatba naoko Jo Watson

Nějak mě to neuchvátilo, něco mi tam chybělo a neuměla jsem si hlavní hrdiny oblíbit.

27.09.2021 2 z 5

Hořící měsíc Hořící měsíc Jo Watson

Nebylo to zlé, ale od autorky jsem četla lepší a vtipnější. Nenáročný, romantický, mnohdy ne zcela reálný příběh. Fajn čtení, když potřebuje člověk vypnout.

23.09.2021 4 z 5

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Celkem to splnilo mé očekávání, kniha se četla skvěle, ale nějak nevím, zda se pouštět do dalších dílů. Bojím se, že to bude neustálé opakování dokola.

08.09.2021 4 z 5

53 dopisů pro mou lásku 53 dopisů pro mou lásku Leylah Attar

Romantický příběh o životní lásce a o tom, co vše člověk musí za život protrpět a prožít a zároveň se nevzdat. Na konci všech těch ran osudu se totiž může skrývat zasloužený happy end.

08.08.2021 4 z 5

Francouzská tajemství Francouzská tajemství Tina Scandi

Jednoduché, rychlé, občas nepřirozené a hloupé dialogy. Hodně osekaný a zrychlený příběh, nějaká ta erotika. Přečteno a bude asi zapomenuto.

23.07.2021 2 z 5

Chcem tak veľa? Chcem tak veľa? Alica Eštoková

Napínavý příběh, který není jen obyčejná slaďárna. Nenudila jsem se.

24.06.2021 4 z 5

Omega Omega Jasinda Wilder

Dobré ukončení série. Hodně sexu, hodně napětí. Všechny knihy byly moc pěkné. Dávám palec nahoru.

31.05.2021 5 z 5

Posvátné místo Posvátné místo Audrey Carlan

Když už jsem se pustila do prvního dílu, ten druhý musel následovat. Hodnocení asi podobné - klasický sladký příběh s jasným koncem. Na oddychové odpoledne vhodné. Četla jsem už horší věci.

21.05.2021 3 z 5

Neslušný návrh Neslušný návrh Emma Wildes

Byly chvilky, kdy jsem se i trochu nudila, nicméně nelituji přečtení. Pěkná, oddechová romance, oba pánové byli klasičtí kladní hrdinové, kteří k těmto knihám prostě patří.

25.04.2021 4 z 5

Alfa Boss Alfa Boss Alexander Stainforth (p)

První díl se mi asi líbil o něco víc. V druhém už mě Teo štval, jak si neustále obhajoval svoje myšlenky a za úplně vším viděl jen to nejhorší. Chápu, že k tomu měl důvod z minulosti, ale čeho je moc toho je příliš.

12.04.2021 3 z 5