domina domina komentáře u knih

Nalezená v tobě Nalezená v tobě Laurelin Paige

Tento díl se četl trochu lépe než první, ale kniha je prostě nemastná neslaná

29.03.2019 3 z 5

Padlý dědic Padlý dědic Erin Watt

první část o Gideonovi mě vůbec nebavila. Druhá část se mi líbila zatím nejvíc ze všech dílů. Od druhého dílu přemýšlím, jestli je Easton opravdu Callumův syn a teď jsem úplně nažhavená na poslední díl.

24.03.2019 5 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Na knihu jsem se moc těšila, ale byla hodně slabá

22.03.2019 3 z 5

Pravidla dohazovačů Pravidla dohazovačů Rachel Van Dyken

Kniha se mi líbila, ale byla moc dlouhá. Líbí se mi, že je o klukovi a mě jako všechny ostatní o holce.

22.03.2019 5 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Tento díl se mi líbí hlavně proto, že konečně vychází najevo některá tajemství a že Reed není tak zkažený, jak se v prvním díle zdálo.

20.03.2019 5 z 5

Spoutaná Spoutaná Sylvia Day

Zbytečně natažený děj a zbytečně moc sexuálních scén.

06.03.2019 5 z 5

Jiskření Jiskření Penelope Douglas

Moc se mi líbila. Byla jiná než první kniha. Víc mafiánská ????. Nejvíc se však těším na díl s Jaxem. Akorát se mi moc nelíbí obálky, ani jedné knihy.

04.03.2019 5 z 5

Nádech Nádech Penelope Douglas

Moc se mi to líbilo. Četla jsem zase do tří hodin do rána. Ale Tate mi občas pěkně lezla na nervy.

03.03.2019 5 z 5

Pýcha, předsudek a seznamka Pýcha, předsudek a seznamka Curtis Sittenfeld

Vydržela jsem číst po stránku padesát. Ještě nikdy se mi nestalo, že bych nedočetla knihu. Až teď poprvé. Možná ji ještě někdy dám šanci a lepší hodnocení.

20.02.2019 odpad!

Mě nedostaneš Mě nedostaneš Julie James

Kniha nebyla špatná, ale ani mě nijak zvlášť neoslnila.

18.02.2019 4 z 5

Můj oxfordský rok Můj oxfordský rok Julia Whelan

Je to krásná kniha. Posledních dvěstěpadesát stránek jsem snad přeskočila jen abych se dozvěděla konec. Budu si ji muset přečíst znovu a pořádně.

16.02.2019 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Christina Lauren

Kniha je trochu jiná, než na jaké jsem od těchto autorek zvyklá. Není tak odvážná jako ostatní jejich knihy, ale líbí se mi. Jen jedna věc mě neskutečně štve... Chyby v textu překladu. Sakryš, už by se někdo měl naučit psát slovo tchyně...a ne s chybou v čárce, kdy je slovo napsáno špatně jako tchýně...

14.02.2019 4 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kelly Oram

Téměř celou knihu mi Ella lezla na nervy. Ufňukaná, puritánka.

06.02.2019 3 z 5

Odhalená Odhalená Jodi Ellen Malpas

Kdyby se vymazaly z knihy neustále stejné věty a sexuální scény, kterých bylo až moc, tak bych dala hvězdiček víc. Kniha se ani moc dobře nečte a určitě polovinu jsem přeskočila a četla každou dvacátou větu a o nic jsem vlastně nepřišla.

22.10.2018 3 z 5

Odmítnutá Odmítnutá Jodi Ellen Malpas

Nikdy neodkládám rozečtené série, ale tady jsem málem nevydržela a knihu odložila. Četla jsem už pak snad každou pátou větu. Bylo to neustále stejné a dokola. Jedině konec mě trochu zvedl tep. Ty tři díly by se daly krásně smrsknout do jednoho a bylo by to tak akorát.

18.10.2018 3 z 5

Nejvyšší čas na lásku Nejvyšší čas na lásku Anthea T. Shuterland

Začala jsem knihu číst před třemi měsíci a dostala se ke stránce padesát..pak jsem se k ní teda vrátila, protože mám zásadu, že dočtu každou knihu. Ale moc mě neoslovily ani podruhé. Ostravsky to není psané ani nahodou, jak tu někdo komentoval. Kapitoly jsou usekané, pomalu nejde poznat kde končí a začíná, návaznost je divná. A to vrácení se v příběhu neustále do minulosti je hodně otravné. Než se vykecá o minulosti tak už si nepamatuju, proč o tom vůbec mluví a kvůli čemu to vlastně začla vyprávět. Jinak by byla kniha celkem vtipná, ale je to prostě o ničem a blbě málo poutavě napsáno

02.06.2018 2 z 5

Napravený prostopášník Napravený prostopášník Raine Miller

Dobrá kniha. Neurazí, nenadchne.

01.06.2018 3 z 5