doctor_H doctor_H komentáře u knih

Práskač Práskač Jan-Erik Fjell

Není to Nesbo, což by ani tak nevadilo, bohužel to trochu připomíná kriminálku na Nově, ale vzhledem k tomu, že to je autorova prvotina, tak to zase není tak špatný.

16.05.2018 3 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

souhlasím s komentářem waltraud5114 jen s tím rozdílem, že mě ty nechutnosti nevadily, ale o to víc mi vadil neviditelný vrah, který neměl s ničím problém a úplně nejhorší byl ten konec..

02.08.2017 2 z 5

Půlnoční slunce Půlnoční slunce Jo Nesbø

pokud se Vám líbil první díl "Krev na sněhu", doporučuji přečíst i Půlnoční slunce, čte se to samo :)

26.07.2017 5 z 5

Krev na sněhu Krev na sněhu Jo Nesbø

Skvělej hlavní hrdina, kterej mě fakt bavil, knížku přečtete za jeden večer, ale vůbec to nevadí. Rozhodně dám i druhý díl a byla to příjemná změna od serie s HH.

21.07.2017 5 z 5

Noční klub. Díl první Noční klub. Díl první Jiří Kulhánek

nejlepší kniha od mistra Kulhánka, oba díly exceletní, přečtete ji jedním dechem a radi se k ní ještě vrátíte :)

16.06.2017 5 z 5

Nesmírný Nesmírný Jussi Adler-Olsen

Po excelentním Marcovi, totální propadák, zatím nejslabší díl celé série, musel jsem se nutit, abych to dočetl.

25.01.2017 2 z 5

Spad Spad František Kotleta (p)

Přečetl jsem si ostatní komentáře plné chvály a dovolím si mírně nesouhlasit. Zas takovej hit to není.. ano, je to něco jineho, v něčem mi to připomělo neffovu tmu, asi by si to zasloužilo i pokračování, ale chtělo by to lepší příběh. Neurazilo, ale ani nenadchlo..

20.12.2016 3 z 5

četl jsem od Franty všechno, ale tohle je nejhorší co napsal.. první polovina knihy je tragická, plna vtipnych hlasek, kterym se bohuzel nezasmejete, jsou tam spíš na obtíž, příběh též nic moc. Celkem to na mě dělá dojem, že to napsal přes víkend na chatě.

25.08.2016 2 z 5