Diddi Diddi komentáře u knih

Čarovné bylinky Čarovné bylinky Marta Knauerová

Tuto knihu jsem si koupila před cca 10 lety, a byl to dobrý kup. Dnes jsem zjistila, za kolik se prodává běžně.
Kniha je krásná, radost na ni pohledět. Je v ní plno zajímavostí. Kdo má rád knihy + krásné a neobvyklé knihy, musí ji mít doma.
Podle mě se nejedná úplně o odbornou literaturu (nevím jak to lépe vystihnout).
Ale je to kombinace naučné literatury a umění.
Je nádherně ilustrována a celkový vzhled je velmi kvalitní a nápaditý.
Knihu vlastním i s věnováním a jedná se o můj největší poklad v mé skromné knihovně.

14.07.2021 5 z 5

Ztracené insignie Ztracené insignie Sandra Regnier

Toto bylo velké zklamání. Celá série byla velkým zklamáním.
Potenciál to mělo. Ale naprosto se to pohřbilo hluboko pod zem. Bylo to tak zvláštně napsané.
Části kdo koho miluje/nemiluje, líbí/nelíbí - ve všech dílech bylo požehnaně. Až přespříliš.
Věci, o kterých bych se ráda dočetla víc, bylo shrnuto jen do pár vět - Škoda.
Celý příběh mě začal ve třetím dílu opravdu rozčilovat, až jsem myslela, že knihu nedočtu.
Jediné pozitivní na tom bylo, že se to četlo celkem svižně.
Proto jedna hvězda

01.08.2020 1 z 5

Královská hraničářka Královská hraničářka John Flanagan

Slova jsou zbytečná ..... Kniha mě mile překvapila. Celou sérii si musíte prostě přečíst.
Je čtivá, napínavá a humorná.
Nevím jak to John Flanagan děla, ale jeho knihy zbožňuji. :)))

09.10.2014 5 z 5

Tajemství Lynburnů Tajemství Lynburnů Sarah Rees Brennan

Kniha se četla rychle, ale byla o ničem.
Jediná část knihy, o které můžu říct, že se mi "líbila", byl konec.

09.10.2014 1 z 5

Železný král Železný král Julie Kagawa

Po dlouhé době opravdu pohádkové fantasy :))))

21.06.2014 4 z 5

Kushielovo vtělení Kushielovo vtělení Jacqueline Carey

,,Četba dobré knihy je ustavičný dialog, při kterém nás kniha oslovuje a naše duše odpovídá" André Maurois

Má duše odpověděla :) .

22.01.2014 5 z 5

Nenasytná Nenasytná Meg Cabot

Vše bylo předvídatelné až to bolelo.

20.03.2013 3 z 5

Procitnutí Procitnutí Lisa McMann

V životě jsem nečetla knihu, která by byla, tak příšerně psaná. Nechápu jak někdo mohl tu to knihu vůbec vydat. Nápad to byl skvělý. Postavy by mohly být více propracované. Všechny věci, děje, pocity byly stroze popsány- vlastně nebyly popsány vůbec. Třeba se někdo spletl a místo toho, aby vydali knihu, vydali místo toho jen stručné poznámky.Jinak si to nedokážu vysvětlit.
Co vůbec nechápu, že přes všechny ty to věci jsem knihu přečetla hned a odhodlávám se přečíst další díl.

09.05.2012 1 z 5

Spoutáni magií Spoutáni magií Richelle Mead

Zatím nejlepší díl ze všech.Těšim se na další.

23.08.2011 5 z 5

Klíč Klíč Marianne Curley

4. DÍL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ta to knížní triologie je úžasná.Co mě nedalo spát byl konec tohoto dílu.Ale narazila jsem na skvělý blog, na kterém najdeta neoficiální 4. díl:STRÁŽCI ČASU:NOVÝ ZAČÁTEK-píše to mladá holčina, která navazuje na třetí díl-klíč té to triologie.Můžu říct, že jsem tomu zprvu nevěřila, ale byla jsem strasně zvědavá.Ta to holčina se s každou kapitolou zlepšuje a děj je čím dál zajímavější a napínavější-V té to chvíli napsala už 44. kapitolu a já se těším na další.Takže, kdo chce číst, nebo přečetl tu to triologii, přečtěte si 4. díl, který jsem zmínila.
ODKAZ-STRÁŽCI ČASU:NOVÝ ZAČÁTEK http://rabbit2.blog.cz/

25.06.2011 5 z 5

Dračí brána Dračí brána Jenny-Mai Nuyen

Miluji fantazie a dlouho jsem hledala nějakou knihu, která mi dá, to co by každá kniha dát měla-napínaví děj, takový který dokáže zaujmout, natolik že kniha se dočte až do konce a aby kniha měla nějaké kouzlo-kouzlo, která dodá zážitek čtenáři.
Ta to kniha mi to dala-dala mi toho více než jen zážitek, který budu v sobě nosit na pořád. Děj byl napínavý a stále ho mám v živé paměti.
Rozhodně se mi ta to kniha více líbila než Nijura-u té to knihy jsem věděla jak vše dopadne, ale u Dračí brány mě vždy něco překvapilo.
Tu to knihu bych mohla doporučit všem, kdo má aspoň trochu rád fantazie s napínavým dějem.
Přečetla bych si ji znovu.

30.11.-0001 5 z 5