dexterman dexterman komentáře u knih

Nirvana: Jak vznikaly písně Nirvana: Jak vznikaly písně Chuck Crisafulli

Mám rád vše co je něják propojeno s touto kapelou . Nicméně tady jsem si musel během čtení dát docela pauzu . Po pauze jsem se ke knize vrátil . Není špatně napsaná . Jen začáteční natěšenost rychle opadla . Zbytek knihy už docela nudil . Nicméně oceňuji kapitolu o koncertu MTV Unplugged

09.12.2021 3 z 5

Klub 27: Navždy mladí Klub 27: Navždy mladí Jana Kománková

Onen záhadný klub 27 . Jak to s ním vlastně je ? To se asi nedozvíme nikdy . Nicméně krásně napsaná a bohatě ilustrovaná publikace . Jen bych čekal že se autorka u osobností rozepíše trochu více . To nic ale nemění na tom že bych tuto knihu doporučil všem . Je však pravda že asi potěší více ty kteří se tématu klubu 27 věnují o něco více .

08.11.2021 5 z 5

1990 – Jaké to tenkrát bylo aneb Co se stalo v roce, kdy jste se narodili 1990 – Jaké to tenkrát bylo aneb Co se stalo v roce, kdy jste se narodili kolektiv autorů

Musím uznat že kniha o roce kdy jsem se narodil je velice dobře napsaná.

29.10.2021 4 z 5

Batman / Želvy nindža 2 Batman / Želvy nindža 2 James Tynion IV

Bavil jsem se velice dobře . Snad tady další díl bude brzo . Mám tuto sérii velice rád . Příběh byl fajn . Četlo se to samo . Kresba byla taky jako vždy velmi dobrá . Takže doporučuju všem . Jak jsem již napsal snad další díl bude brzy .

31.07.2021 4 z 5

Rammstein: 100 stran Rammstein: 100 stran Peter Wicke

Asi jsem čekal něco jiného než jsem dostal . Mám tu kapelu rád ale myslím , že si zaslouží daleko lepší knihu . Pár informací jsem se dozvěděl . Všudypřítomná politika však kazila můj dojem . No prostě mi tohle nesedlo a čekal jsem daleko lepší knihu . Snad časem

08.07.2021 2 z 5

Batman / Želvy nindža Batman / Želvy nindža James Tynion IV

Originální nápad . Dobrý příběh . Skvělá kresba . Okamžitě se mi to zakousko do mozku a neskutečně jsem si to užíval. Těším se na další knihu. Snad se někdy dočkáme i pokračování které stále vychází v zahraničí . Doporučuji všem fandům . Je to neskutečná bomba .

23.04.2021 5 z 5

Scarlet Spider (Ben Reilly) Scarlet Spider (Ben Reilly) Howard Mackie

Není to špatné ale četl jsem i lepší věci .

08.04.2021 3 z 5

Gott Gott Miloš Schmiedberger

Tady si opravdu nepočtete . Kdo chce číst sáhněte po jiné knize . Nicméně Fotografie jsou opravdu nádherné . škoda však že se toho nedožil sám Karel . Další škoda je že má kniha pouze 80 stran . Nicméně se jako obrazová publikace jak je prezentována povedla dokonale.

21.03.2021 5 z 5

Michael Jackson: Ilustrovaný životopis Michael Jackson: Ilustrovaný životopis Guillermo Alonso

Krásná kniha a Krásné ilustrace . Ať už si o něm myslí každý co chce tak musí uznat jedno . Byl to podle mého umělec který se rodí jednou za generaci, Příběh této knihy je napsán opravdu dobře . Co mi jen asi vadilo byl fakt , že se tam dost často odkazovalo na jeho oficiální biografii . Jinak nemám co vytknout . jsem jeho fanoušek . Né však žádný extrémní typ . Pro mne je Michael co se týče těch obvinění nevinen. Kdyby tomu bylo jinak tak už něco najdou v tom roce 2005 . Nicméně knihu doporučuji všem . Né jen jeho fanouškům . Doporučuji jí i těm kteří go mají zájem poznat . Pro mne je byl a bude vždy King of Pop

20.03.2021 5 z 5

Freddie Mercury: Ilustrovaný životopis Freddie Mercury: Ilustrovaný životopis Alfonso Casas

Dobře napsáno . Kniha podle mne není zavádějící . Každý si tady najde to své . Hodnotím velice kladně .

18.02.2021 4 z 5

Bohemian Rhapsody - Oficiální kniha k filmu Bohemian Rhapsody - Oficiální kniha k filmu Owen Williams

Film je dobrý . Kniha se však čte sama . Je naprosto skvostná . Velmi mnoho užitečných informací z natáčení . Krásné fotky . Jako fanda Queen jsem unešený touto knihou . Naprosto dokonalá věc .

10.01.2021 5 z 5

Kurt Cobain: Ilustrovaný životopis Kurt Cobain: Ilustrovaný životopis David Aceituno

Tak tady je nutné opravdu uvažovat . Nirvána a Kurt Cobain . Už toho bylo napsáno za ta léta opravdu hodně . Základní otázka tedy zní . Vyplatí se tohle číst ? Dozvíte se něco nového ? Pro kované fandy Nirvány bych řekl že tohle bude určitým způsobem zklamání . Pro občasné poslouchače ani tak ne . Je to dobře napsáno . Možná se dozvíte i něco co vám nebylo známo . Možná však taky ne . Já se pár věcí dozvěděl . Příběh nepřekvapí žádného velkého fandu této kapely . V podstatě je tady už to co bylo řečeno několikrát až na pár detailů . Nevím jestli jsou ony detaily smyšlené či ne . Nemám tak hodně načteno . Nicméně se mi líbí jak si autor hraje z charakterem Cobaina . Jakou formou je napsán a vyprávěn text . Nicméně i tiskařské nedokonalosti se zde najdou . Což může některé lidi přirozeně odradit . Za mne bych to doporučil spíše nekovaným fanouškům . I Ilustrace se povedla . Nehodlám však toto dílo srovnávat s Těžší než nebe . Tam je to přece jen podané celkově trochu jinak . Pokud tuto kapelu máte rádi klidně po tomto sáhněte . Já nelituji .

05.01.2021 4 z 5

Queen - Nový obrazový dokument Queen - Nový obrazový dokument Ken Dean

Naprosto parádní . Tady opravdu není co vytknout . Super obrázky a výborně napsaný text . Nicméně se tam občas objevují tiskařské chyby . To však na kvalitě této publikace naštěstí moc neubírá . Je to prostě skvost ,

01.01.2021 5 z 5

Štvanice Štvanice Tom DeFalco

Kvalitní čtivo. Kdo chce pár večeru ve společnosti spider mana určitě neprohloupi když si vybere toto. Co se týče kresby je to povedené. Co se týče příběhu tak tady bych řekl že se to skládá z lepší a horší části. Když to ale spojité bude váš to bavit

24.12.2020 4 z 5

Karel Gott: ilustrovaný životopis Karel Gott: ilustrovaný životopis Jiří Žák

Nic zvláštního se tady skalní fanoušci asi nedozví . Je to spíš takový krátký souhrn života Karla Gotta . Který je ale opravdu jedinečný . To v tom, že je opravdu v obrazech . Mně se to celkem líbilo . Je pravda že pár informací jsem se tam třeba já dozvěděl. Nicméně si nemyslím že tato forma Biografie a Komixu se bude líbit každému .

10.11.2020 4 z 5

Guns n'Roses - jejich vlastními slovy Guns n'Roses - jejich vlastními slovy Mark Putterford

Mám GNR opravdu rád . Nevím ale zda mi tato publikace něco dala nebo ne . Sem tam jsem se něco co jsem nevěděl dozvěděl . Celková koncepce knihy poskládaná z rozhovorů mi přišla opravdu místy nezáživná až nudná . Je ale pravda že pár momentu k zasmání tam bylo . Takže až tahle tragické to asi nebude . Nutno však dodat že má očekávání byla asi trochu jiná než realita . Toto je první kniha o GNR co já vůbec četl . Tak doufám že další budou lepší .

31.10.2020 3 z 5

FC Barcelona - Víc než fotbal FC Barcelona - Víc než fotbal Dariusz Tuzimek

Nejsem sice fanoušek FC Barcelony . Tady se však dočtete opravdu věci které vás mohou zaručeně zajímat . Proto tuto knihu podle mého názoru dokáže ocenit každý fanoušek fotbalu . Není to kniha jen určená pro fandy Barcy . Což je velice dobře

22.10.2020 5 z 5

Kylian Mbappe - Malý princ Kylian Mbappe - Malý princ Matt Oldfield

Pro někoho je to Neymar , Messi , Ronaldo . Pro jiné právě Mbappé . Já jsem velký fanda tohoto sportu . Takže tyto knihy mne docela baví . Zrovna tahle je napsaná dost čtivě . Takže se dozvíte spoustu věcí pokud už vám však nejsou známé . Nicméně je to fajn počtení . Klučina má rozhodně talent .

11.09.2020 4 z 5

Úhel pohledu Úhel pohledu Todd McFarlane

Krásná práce. Skvělé napsané a nakreslené. Ta Vsuvka na začátku z Goblinem byla parádní. Jinak celkový příběh neurazí ale ani moc nenadchne. Nicméně kresba se povedla. Wolwerine a spider man se parádně doplňují. Doporučuji přečíst každému

12.07.2020 4 z 5

Wolverine: Ještě žiju Wolverine: Ještě žiju Warren Ellis

Moc nevim jak tohle ohodnotit. Moc krátké ilustrace pěkná ale dej je dost předvídatelny . Nic ohromující to není

05.07.2020 2 z 5