derminator derminator komentáře u knih

Smrt přichází na prohlídku Smrt přichází na prohlídku Anders de la Motte

Připadal jsem si jako když čtu Agathu Christie jen v moderní době 21. století. Kniha plná dejovych zvratů, skvělý detektiv už teď rozecitam druhý díl a těším se. Doporučuji a dávám 90%.

23.02.2024 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Čtiva, dobrá kniha. Neřekl bych že nejlepší od Bryndzy za tu zatím považuji Kanibala z Nine Elms, ale dívka v ledu je dobrá kniha která má trochu odflaknuty konec. Dávám 80%.

19.07.2022 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Kanibal z Nine Elms je má první kniha od Roberta Bryndzy. Kniha mě nadchla! Svého času jsem měl hrozně rád knihy od autorky Hayder Mo a tento autor mě její styl dost připomíná. Mám rád temné a drsné thrillery kde se vrazi nezastaví před ničím a to je styl této knihy. Bryndzovi jsem se vždy nějak vyhýbal, nevím proč, ale již nyní mohu říci že to byla obrovská chyby a hodlám přečíst celou jeho biblioteku. Knihu doporučuji, čte se jedním dechem a dávám 100%.

11.07.2022 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Wow takto napínavou knihu, kdy čekáte na rozuzlení jsem už dlouho v ruce nemel. Můžu říct, že jsem byl napnuty jak struna. Knihu velmi doporučuji a dávám 100%.

09.07.2023 5 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Kniha napínavá od začátku do konce. Příběhy Kate Marshallove jsou lepší než s Erikou. Knize dávám 95%.

25.06.2023 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Bryndza dokazuje že je mistr krimi thrillerů, dokáže skvěle vystihnout temného zabijáka a jeho metody zločinu. Jeho knihy mají výborný děj a mnohdy se od nich nedovedete odpoutat, toto vše má i kniha Noční lov a proto knihu doporučuji a dávám 85%.

22.05.2023 5 z 5

Vražedné pohádky Vražedné pohádky Andreas Gruber

Knihu jsem doslova hltal, vražedné pohádky jsou zatím z těch tří knih bezesporu nejlepší. Dozvíte se vlastně pravdu o Maartenovi a jsem zvědavý dle závěru jak to bude pokračovat dál. Jen je mi líto Hannah byla sympatická. Knize dávám 90%.

21.01.2023 5 z 5

Poslední hřebík Poslední hřebík Stefan Ahnhem

Poslední hřebík na závěr série je prostě pecka. Norsko má Nesba a Švédsko Ahnhema který svoji literaturou a temným krimi v mnohém předčil Nesba. Poslední hřebík je velmi dobre dílo, a ano dá se tomu věřit i po stránce že toto se ve světě bohužel děje. Autor umí prostě dobře psát a já se těším na jeho další romány ať už v nich bude Fabian či ne budou určitě dobre. K sérii se za čas vrátím abych si potvrdil jak je dobrá. Knihu doporučuji a nemohu hodnotit jinak než 100%.

31.12.2022 5 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Výborná detektivka co se čte jedním dechem. Doporučuji a dávám 95%.

11.06.2023 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Tak tohle byla ma prvotina od autorky, ze které mě spadla brada. Kniha napinavejsi než od Agathy Christie do poslední chvíle nevíte jak to dopadne. Za mě velice doporucuji a dávám 100%.

16.07.2023 5 z 5

Stín ve dveřích Stín ve dveřích Tim Weaver

Kniha, kterou asi vy čtenáři právě držíte v ruce nebo na ní uvažujete, že ji budete číst, věřte mi jedno. Je to jedna z nejlepších Weaverovek, kterou můžete číst. Ač je psána vlastně jako povídky, tak vám to jako povídky vůbec nepřijde, ale spíše jako román. Povídky jsou vlastně dost propojené, mají tady hrdiny z předchozích knih a to se mi opravdu hodně líbí! Weaver je mistr současného thrilleru a proto já ho nemohu hodnotit jinak než 95%. Knihu doporučuji, ale spíše čtenářům, kteří znají dobře Davida Rakera!

02.08.2022 5 z 5

Vražedný rej Vražedný rej Andreas Gruber

Zatím z celé série nejlepší kniha. Mám rád zápletky s prohnilymi policajty za mě 100% a jen tak dál.

27.12.2023 5 z 5

Království Království Jo Nesbø

Nesbo je kalibr a to hodně těžký! Kniha má spád to se musí říct. Říkal jsem si nebude tady HH a hle je to lepší než s naším hrdinou Harrym. Roy se ukazuje jako pořádný "řízek", který stále tahá bráchu z průserů a ten otevřený konec značí že bychom se mohli dočkat pokračování? Uvidíme, Shanon je mi líto, jinak kniha neuvěřitelně čtivá, dobrá mohu jen doporučit hodnocení 95% ne 100% kvůli Shanon, přečtěte a uvidíte proč!

14.03.2021 5 z 5

Tíživé ticho Tíživé ticho Robert Bryndza

Perfektni kniha, jediné s čím nesouhlasím je to, že to není psychothriller ale spíš hodně kvalitní akční thriller. Kniha nemá chybu, doporučuji a dávám 100%.

21.04.2024 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Robert Bryndza vždy ve svých krimi thrillerech zrodí nějakou zrudu, která je schopna všeho a platí to i zde. Tady je tedy zaporak pěkný parchant, jen škoda že se na konci nedozvíme více o jeho temné stránce, ale i tak kniha perfektní za 100 %. Vřele doporučuji

29.03.2024 5 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Má druhá kniha od autora. Čte se dobře jen zápletka je aspoň dle mého trochu slabší než u Kanibala. Shrnutí knihu doporučuji dávám 75% a těším se na další díl.

17.07.2022 4 z 5

Nová dívka Nová dívka Daniel Silva

Starý, dobrý Silva! Miluji doslova jeho romány. Připadá mi jako bych četl Forsytha, který je mistr vyprávění, ale Silva umí mnohem více! Nová dívka, je skvělý román, dozvíme se i něco o situaci ohledně Saudů. Kniha mě bavila, jsou tady všichni hrdinové minulých románů. Doufám, že koronavir nenaruší další autorovo pokračování. Těším se již na novou knihu. Doporučuji a dávám 100%.

05.04.2020 5 z 5

Lovci hlav Lovci hlav Jo Nesbø

Jedna z nejlepších knih od Nesba, byl jsem překvapený až do konce! Knihu doporučuji a dávám 95%.

03.11.2019 5 z 5

Vlk Vlk Mo Hayder

Skvělé! Kniha mě naprosto dostala ze začátku si myslíte, proč to vlastně únosci dělají ale jak se blíží strhující závěr vlastně zjistíte, že je to úplně jinak. Mo Hayder nabízí opravdu skvělé thrillery. Již jsem přečetl skoro vše od této autorky a doufám, že brzy vydá nějakou novou knihu. Vlk je dle mého skvělé čtení a já nemohu dát jinak než 100%.

12.07.2019 5 z 5

Krev na sněhu Krev na sněhu Jo Nesbø

Kniha od Nesba Mistra severské krimi nemá chybu. Je to jízda od začátku do konce. Dal bych 5 hvězd, ale nelíbil se mi moc ten konec. Takže doporučuji a dávám 75%.

07.11.2022 4 z 5