Denisa31 Denisa31 komentáře u knih

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Nechápu, jak to Colleen děla, ale všechny ty její knihy jsou super. I tahle se řadí mezi mé oblíbence.

Bylo zajímavé číst příběh ve dvou časových osách, kde v jedné se láska teprve tvořila a v té druhé upadala. Líbil se mi styl Grahama v příběhu Tehdy, Škoda ze nebylo tolik prostoru jak využít jeho osobnost i v částech Teď.

07.03.2020 5 z 5

Překroč svůj stín Překroč svůj stín Katie McGarry

Této knize jsem se z nějakého mě neznámého důvodu vyhýbala. Ale teď vím, ze to byla chyba. Určitě si od teto autorky přečtu další knihy.

**spoiler**

Je to první kniha, kterou jsem četla a hlavní hrdinka neprozila své poprvé. A vlastně to té knize ani nechybělo. :)

15.02.2020 4 z 5

Jak ti zmizet ze života Jak ti zmizet ze života Katherine Center

Dotčeno za den a půl. Což mnohé vysvětluje :) za mě jedna z těch hodně povedených knih. Líbilo se mi téma, ze to nemělo klasicky happy end. Doporučuji. Určitě si od této autorky přečtu další knihy.

03.06.2019 4 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Zajímavé, to je první slovo, které mě napadlo, když jsem chtěla tuto knihu okomentovat. Za mě je to první kniha tohoto žánru od české spisovatelky, určitě si přečtu pokračování. :)

01.05.2020 4 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Neuvěřitelný. Nemám slov. Tahle kniha se řadí mezi moje nejoblíbenější.

26.11.2018 5 z 5

Reportér Reportér Sandra Brown

V polovině jsem si myslela, ze všechno vím :D ale jako vždy Sandra B. překvapila a cele to bylo nakonec úplně jinak. Tohle mě na jejich knihách opravdu baví. :)

21.04.2020 4 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Na začátku jsem byla lehce skeptická, protože to na můj vkus šlo všechno nějak moc rychle. :) Ale byla to super oddychovka, takhle jsem se u knihu dlouho nezasmala :)

22.05.2020 4 z 5

Ruckus: Šílená láska Ruckus: Šílená láska L. J. Shen

Tak budu asi jedna z malá, ale pro mě byla asi první kniha lepší. Tahle me začala poradně bavit až cca od 26 kapitoly. Ale průšvih to určitě nebyl. :)

13.04.2020 3 z 5

Jediná maličkost Jediná maličkost Erin Watt

No, jakoby napad dobrý. Ale kniha byla slabší. To časté musíme si promluvit, mi už lezlo lehce na nervy. Urcite to není kniha, která ve mě něco zanechala a chtela bych se k ni někdy vrátit.

02.12.2018 2 z 5

Muž, který už nezavolal Muž, který už nezavolal Rosie Walsh

Ze začátku jsem se trosku nemohla zacist. Ovšem potom? Paráda, krásne vypraveny příběh, který vzbudí opravdu i spoustu emocí :)

05.11.2018 4 z 5

Nelituju ničeho Nelituju ničeho Colleen Hoover

Colleen miluju, ale tato knížka se řadí mezi ty slabší, které jsem od ni četla.

18.01.2021 4 z 5

Láska mého života Láska mého života Penelope Ward

Úplně nevím co říct. Četlo se to určitě lehce a je to kniha na odpoledne. Ale za mě to bylo moc sladké. Navíc důvod proč vznikl ten problém mi přišel takový nedotažený. Myslím, že se to mohlo rozvinout do větších intrik. Navíc snad všechny postavy na mě působily tak zvláštně.

08.12.2020 3 z 5

Scandalous: Šokující láska Scandalous: Šokující láska L. J. Shen

První díl je pořad top, ale tento mu šlape na paty :)

14.07.2020 4 z 5

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

Opět mě kniha bavila. Je neuvěřitelný jak Colleen umí psát o vážných tématech a přitom to čtenáři není nijak protivné ani rušivé v příběhu. Trosku mě mrzí, ze i Sagan se nedočkal svého šťastného konce. Ale asi chápu, ze to by bylo moc happy endu. :)

09.06.2020 5 z 5

Potemnělý ráj Potemnělý ráj Markéta Harasimová

Ještě jsem nezažila abych u knihy tak přeskakovala a to rovnou cele stránky. Dotčeno vlastně jen z důvodu toho, ze jsem si chtěla ověřit kdo to je. Za mě horší průměr, bavilo mě číst asi tak dvě kapitoly.

14.05.2020 2 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Co na to říct, Colleen proste umí :) kniha přečtena za jeden vecer. Bylo tam par míst kde mi to přišlo trochu zvláštní. Ale jinak proste zase na výbornou :)

31.07.2019 4 z 5

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

Druhy díl se mi četl lépe. Taková oddychovka.

12.06.2019 3 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Kniha mě v první polovině moc nenadchla. Něco mi tam chybělo a to něco přišlo... Jsem zvedava jakto nakonec dopadne.

09.06.2019 3 z 5

Pouto Pouto Anna Todd

Příběh je super, ale podle mohlo být o knihu méně možná i dvě.

12.04.2019 4 z 5

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt