Denisa232623 Denisa232623 komentáře u knih

Skryté okno Skryté okno Rachel Abbott

Kniha mě teda moc nebavila. Děj byl zdlouhavý a vleklý. Místy už jsem knihu chtěla odložit. Za nejzajímavější část v knize považuji závěr. Tam by se dalo mluvit o nějakém nápadu a možná i napětí. Ale co se týče zbytku to hodnotím jako silný podprůměr.

22.06.2019 2 z 5

Na dostřel Na dostřel Taylor Adams

Nemůžu si pomoct, ale více jak 1* dát nemůžu. Kniha slibovala hodně,každý na ni pěl ódy a já se nechala strhnout davem. Ale musím říct že přišlo zklamání. Nemám ráda tyhle sci-fi pohádky. Příběh byl dost absurdní a nereálný.
Nechci nikoho odrazovat, každý malém jiný vkus, ale označit tuhle knihu za světový bestseller? To nechápu..
Ke čtení jsem se vyloženě přemlouvala.

08.05.2019 1 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Knihu jsem četla už nějaký ten rok zpátky jako maturitní četbu, ale musím říct že mne kniha velmi bavila a někdy si ji přečtu znovu.

16.12.2018 3 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Do posledního dechu byla moje první kniha od Bryndzy a musím říct že se mi hodně líbila. Po dlouhé době detektivka u které se člověk nenudí a má dobrý příběh.

05.08.2018 5 z 5

Když Anna zmizela Když Anna zmizela Alex Lake

Mám smíšené pocity. Knihu jsem četla velmi dlouho a neustále ji odkládala. Prvních 170 stran se nedělo nic zajímavého. Až potom to začalo být trochu zajímavé.
Po přečtení komentářů tady na databázi jsem díky některým jedincům věděla kdo je viník a stojí za celým Juliiným trápením. I přesto jsem knihu nakonec dočetla a řadím do sekce "nenadchne, neurazí".

31.07.2018 2 z 5

Jiná Gabriela Koukalová Jiná Gabriela Koukalová Martin Moravec

Právě jsem dočetla protože jsem velká obdivovatelka Gabči i celého biatlonového týmu. Musím říct, že dávám za pravdu těm, kteří říkají že občas je to tak že Gabča o něčem píše a pak přeskočí na jiné téma a k dané věci se vrátí například po dvou kapitolách. Ale nesouhlasím s tím, že by tam neděkovala rodině nebo třeba panu Šikolovi. Všem tam děkuje.
Mám z toho jako celku smíšené pocity, protože některým věcem jsem ani původně nevěřila, ale každý to svoje vidí a vnímá jinak proto věřím že Gabča to napsala přesně podle toho jak to cítila. Taky si i myslím že touto cestou si trošku zavírá dveře k biatlonu, protože ne každý snese pravdu, každopádně věřím že neřekla ještě poslední slovo a ta vášeň pro biatlon tam bude.

10.05.2018 5 z 5

Panenka Panenka Hollie Overton

Nejsem si jistá jak knihu hodnotit. Líbil se mi příběh, který byl silný a Lily je velmi statečná žena, která ve svém věku zažila muka jaká si nikdo z nás nedovede představit. No na druhou stranu kniha byla taková táhlá a v podstatě se tam nic nedělo. Tedy nemohu říct, že by mě kniha bavila ani nudila. Dost průměrná kniha od které jsem určitě čekala více napětí a rychlejší spád.

27.04.2018 2 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Za mě nejlepší kniha tohoto tématu, mohu jen doporučit.

01.04.2018 5 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Za sebe mohu knihu doporučit. Poslední detektivka od Keplera a já se nemůžu dočkat, až bude další.
Souhlasím s ostatními že část s Josefem rychle přišla ale také rychle odešla, také souhlasím s tím, že některé části byly přehnané, ale jako celek je to super detektivka. Od začátku do konce se v knize něco děje a čtenáře to nutí číst dál a dál. Já osobně jsem v současné době nenašla žádné detektivky, které by byly schopné Keplerovy konkurovat. Protože všechny jsou stejné. Na začátku se něco stane, celá kniha je o nudném vyšetřování a nakonec v mnoha případech přehnaný a nereálný konec. Kdežto Kepler podle mě má každou detektivku ve které se něco děje po celou dobu a proplétá se mezi více lidmi,místy a podobně.
Proto já dávám určitě 5* i přes pár nedokonalostí, protože Kepler je srdčitá záležitost.

24.03.2018 5 z 5

U konce s dechem U konce s dechem Rebecca Donovan

Tahle trilogie mě velmi bavila. Musím říct, že první díl je úplně nejlepší ale zhltla jsem všechny tři velmi rychle protože jsem nutně potřebovala vědět jak to s Emmou i s Evanem dopadne.

05.01.2018 3 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Jediné co mi na knihách od Keplera vadí, že je příběh vyprávěn pořád stejně, ale ani to mě neodradí od čtení jeho knih.

27.12.2017 5 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Knihy od Keplera miluju a svědkyně ohně je pro mě jedna z nejlepších od autora. Škoda že má knih tak "málo" a netrpělivě čekám na další.

27.12.2017 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Na knihu jsem se hodně těšila, ale dost mě zklamala. Pro mě místy až moc přehnané.

27.12.2017 3 z 5

Neznámá Neznámá Tess Gerritsen

Ač bylo pokračování s Jane smutné, tak pro mne byly předchozí díly zajímavější a napínavější. Každopádně nechci si vůbec připouštět, že tohle co se dělo v knize se děje i v reálném světě..
Ale co bych chtěla podotknout je, že miluju nápady autorky a jak dokáže vymyslet tak skvělý a zajímavý příběh.

29.04.2024 4 z 5

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Přemýšlela jsem zda dát 3* nebo 4* a nakonec se rozhodla pro trojku. Kniha sama o sobě se čte velmi dobře, ale je tam pár drobností, které mi asi vadily a možná jsem čekala něco víc, minimálně na závěr, ale žádný zvrat nepřišel. I přesto tuhle knihu doporučuji všem příznivcům B.A.Paris

23.02.2023 3 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

(SPOILER) Zatím předposlední ze série a musím říct, že ač je tu spousta komentářů, že jste Carterem přesyceni, mě to stále baví. Jako vždy napínavé, děsivé.. Co mne mile potěšilo, tak fakt, že konečně nešlo o život jen Garciovi a ukázal se zde jako hrdina. Co naopak malinko chybělo, že nevím jak to dopadlo ve vztahu Huntera a Tracy. Věřím, že se vše v dalším díle dozvím, ale zde to pro mne bylo taková neukončené. Nicméně celkově jsou jeho knihy velice propracované a jakmile dočtu poslední díl, Hunter i Garcia mi budou chybět.

09.11.2021 4 z 5

V temnotě V temnotě Cara Hunter

Další napínavý příběh inspektora Adama Fawleyho a jeho týmu. Za mě lepší první díl, ale celkově musím říct, že se mi líbí styl psaní. Je to napínavé od začátku do konce, kde na vás vždy číhá nějaké překvapení.

21.01.2021 3 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Já ty jeho knihy miluji. Teď v době mé čtecí krize se díky jeho knihám cítím lépe. Jen už mi začíná trochu vadit ten stále se opakující postup kdy Hunter na konci příběhu přijde na jméno vraha. Nikomu nic neřekne, vypraví se tam sám a jako zázrakem přežije. Chtělo by to míň předvídatelný konec.

21.10.2020 3 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Další z brutálních dílů od pana Cartera, tentokrát trošku v jiném stylu. Kniha je rozdělena na tři části přičemž po konci první mi běhal mráz po zádech ačkoliv už mám načteno dost a jdu popořadě takže je to moje šešté setkání s autorem. Já ty knihy prostě miluji. Jsou naprosto originální a ta brutalita a napětí v knize mi vyhovuje. Ale dnes dávám 4* a to proto protože mě Lucien neskutečně vytáčel a neumím si představit že by to tak ve skutečnosti bylo. Vím že je to kniha a v knihách bývají smyšlené věci, ale tohle mi tak nějak nešlo “přes oči” :D

24.06.2020 4 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Musím uznat že kniha je to čtivá, ale jako celek průměr. Těšila jsem se na to, až se mi tahle kniha dostane do rukou a já si z ní sednu na p***l.. Ale kromě té čtivosti se nic nedělo. Určitě jsem čekala více.
A taky hlavní postava Alicie mi byla dost nesympatická..

30.05.2020 3 z 5