Denča23 Denča23 komentáře u knih

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Nemám slov, tento díl zatím podle mě nejlepší.! :)

04.02.2020 5 z 5

Zoufalství Zoufalství Lisa Jane Smith

Ke konci knihy mi bylo docela líto Eleny, co jí provedli strážkyně.
Už jsem se bála, že přijdu o moji oblíbenou postavu Damona .... :)

19.03.2019 3 z 5

Zajetí Zajetí Lisa Jane Smith

Zatím mě tento díl bavil nejvíce. Jsem zvědavá na pokračování. :)

02.03.2019 4 z 5

Soumrak Soumrak Lisa Jane Smith

Chvílemi se mi kniha zdála zmatená. Také jsem měla, co dělat, abych to vůbec dočetla. V jednu chvíli jsem čtení už vzdala, ale za dva týdny jsem se k tomu vrátila a knihu dočetla a jsem za to nakonec ráda.

20.02.2019 3 z 5

Temné shledání Temné shledání Lisa Jane Smith

Ten konec byl zvláštní, moc mě nenadchl, jakoby to autorka chtěla mít rychle vyřešené a moc to nedávalo smysl.

19.01.2019 3 z 5

Černý úsvit Černý úsvit Lisa Jane Smith

Musím uznat, že tento díl mě opravdu velice bavil.! Doufám, že brzy narazím na podobnou sérii knih, jako je tato. :)

09.01.2019 5 z 5

Krvavý polibek Krvavý polibek Lisa Jane Smith

Tato kniha mě moc nezaujala. Také souhlasím s tím, jak se tu už někdo zmínil, že to chvílemi vypadalo, že spisovatelka nevěděla o čem má psát.
Nečekala jsem, že to bude napínavější, ale i přes to si mě opět získali hlavní hrdinové knihy. :)

08.01.2019 2 z 5

Spřízněné duše Spřízněné duše Lisa Jane Smith

Spisovatelka opět nezklamala, pěkný a zajímavý příběh. Líbilo se mi jak tam byla přítomnost propojena s minulostí. Mayia byla přesně ten typ upíra, jak jsem si ji představovala.

07.01.2019 5 z 5

Lovci zla Lovci zla Lisa Jane Smith

Pro mě zatím nejlepší díl.!
Quinn mě velice překvapil. :)

04.01.2019 5 z 5

Černá magie Černá magie Lisa Jane Smith

Co jsem dočetla tuto knihu, tak musím uznat, že ty předešlé byly lepší. Asi protože mám knihy s upíry raději. :)

03.01.2019 3 z 5

Tajemství upírů Tajemství upírů Lisa Jane Smith

Pěkná knížka, bavila mě. Na začátku trochu smutnější, když se dozvěděla, že umírá. Určitě si ji přečtěte. :)

02.01.2019 4 z 5