delatrix delatrix komentáře u knih

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

Knížka není špatná, tak na víkendové čtení, ale taky to není žádný hit. Děj je rychlý

14.10.2015 2 z 5

Levá ruka boží Levá ruka boží Paul Hoffman

Tuhle knihu jsem vůbec nedočetla, vůbec se mi nelíbyla. Tenhle druh příběhů nemám ráda. Je to podle vkusu

14.10.2015 odpad!

Pronásledovaná Pronásledovaná Kristin Cast

Tenhle díl byl poslední ze Školy noci co jsem četla. Zápletka se stává čím dál složitějsí a už mi to příjde spíš jak nějaký knižní seriál jak cololi jiného. No prostě už to podle mě nestojí za čtení a další díly už se ani nenamáhám půjčovat.

09.10.2015 2 z 5

Padlí andělé / Leviatan Padlí andělé / Leviatan Thomas Sniegoski

Už je to nějaká doba, co jsem tohle četla, ale líblo se mi to. Je to docela odpočinkové a díky příběhu se to hned přečte.

30.09.2015 3 z 5

Tajemství Boha slunce Tajemství Boha slunce Elizabeth Peters (p)

Normálně se mi knížky od Peters velmi líbí a mám je přečtené jedním dechem, ale s tímhle jsem nějak nemohla hnout. Nebylo to špatné a dá se to přečíst, ale není to žádnej hit. Konec mi navíc přišel docela smutný a překvapující.

30.09.2015 3 z 5

Oko Horovo Oko Horovo Carol Thurston

Knížka byla úžasná, ale taky docela smutná. Pokut jde o dvojce v knize tak se mi velice líbily obzvlášť Kate a Max.

30.09.2015 4 z 5

Zabiják bohů Zabiják bohů Lynda Suzanne Robinson

Podle mě je tam moc složitých zápletek. Knížka se mi zase až tak nelíbila, ale ty strašidelné části byly dobré.

30.09.2015 2 z 5

Moře nestvůr Moře nestvůr Rick Riordan

Knížka je docela pěkná a dobře navazuje na předešlý díl.

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Prostě upíří sága pro tanager. Postavy jsou propracované a líbil se mi taky děj. Námět na upíry tu nějakou dobu nebyl, ale teď se s nima zase roztrhl pytel.

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Miluju tuhle knihu. Všem ji doporučuji, na pobavení .

29.09.2015 5 z 5

Ohněm a mečem  I. Ohněm a mečem I. Henryk Sienkiewicz

Knížka mě docela překvapila. Člověk se hlavně musí prokousat prvními dvaceti stránkami při kterých se chce knížku zahodit protože vůbec nebaví, je v ní spousta popisů s drobnostmi. Příběh je jinak rozhodně kvalitní a propracovaný, stojí to za to.

Dcera čisté krve Dcera čisté krve Anne Bishop

Tohle je teda hnusná knížka a především ten konec. Celkově je ovšem hrozná, vůbec bych ji nečetla.

29.09.2015 odpad!

Tohle je zase jedna z těch knížek, které jsou napsané vyloženě pro tanagry, ale jako oddechové čtení to jde.

29.09.2015 3 z 5

Kniha mi chvílemi přišla strašně zdlouhavá až jsem myslela, že ji nedočtu, ale přesto bych ji doporučila lidem, kteří mají rádi zamilované romány.

Eragon Eragon Christopher Paolini

Eragon není tedy nijak úžasný, ale celkově Odkaz Dračích jezdců je dobrý nápad.

Eldest Eldest Christopher Paolini

Knížka je skutečně napsaná vyloženě pro tanagry. Už jsem četla tedy lepší, ale popsání postav je pěkné a jako fantsy jde o dobrou knihu.

29.09.2015 2 z 5

Lev v údolí Lev v údolí Elizabeth Peters (p)

Tento díl je pěkný díky svému ději, mám ráda především Ramsese.

Okřídlená duše Okřídlená duše Amanda Stevens

Knížka se mi velice líbila. Ze začátku to nebylo nijak úžasné, ale pak to bylo dobré na pohodové čtení. Nemohu se dočkat až si půjčím další pokračování.