Deevv Deevv komentáře u knih

Osamělé srdce Osamělé srdce Mona Kasten

Včera jsem si eknihu koupila k narozeninám. A večer byla přečtená. Četla se úplně sama. Jdu hned na druhý díl, protože jsem dost zvědavá, co se tenkrát Adamovi stalo a jak to s nimi dopadne :-)

23.05.2024 5 z 5

Provazochodci Provazochodci Josef König

Kdybych uměla psát, tak bych sepsala svůj příběh rekonstrukce a dohadování se s řemeslníky. Naštěstí to pan Josef udělal za mě, jen u sebe bych to vynásobila tak 3x ještě. No, asi si půjdu dát panáka, ač skoro nepiji, neboť se mi opět otevřeli mé staré rány a vzpomínky na neschopné řemeslníky.
Jinak kniha super. Svižně plyne a místy jsem se i rozesmála.
Tímhle busem jsme ještě jezdili na tábor :D v době, kdy tam ostatní účastnící přijeli busem s klimoškou a televizí :D achjoooo

06.02.2024 3 z 5

Madly Madly Ava Reed (p)

Je to už delší čas, kdy jsem četla Truly. Ale naštěstí je tato kniha psaná tak, že vám ani moc nevadí, že jste první díl nepřečetli včera. Příběh hezky ubíhal, romantiky tak akorát, jen možná mít tak o sto stránek méně, aby se nemuselo stále dokola opakovat stejné fňukání a stejné tesklivé věty....a co ta kočička????.... Moc se mi líbilo, že to nebyla jen romantická linka, ale i to, že hlavní hrdinka nakonec došla k sebepřijetí.

05.10.2023 4 z 5

Domek u jezera Domek u jezera Jasinda Wilder

Kráný romantický příběh. O tom, že existuje láska až za hrob. A že když opravdu miluješ, tak si přeješ, aby ten druhý byl šťastný. Po první třetině si popláčete, pak držíte palce, ať to dobře dopadne a na konci se usmíváte a máte radost. :-)

22.03.2022 5 z 5

Spáč Spáč Mackenzie Cadenhead

Nápad skvělej, ale provedení trošku pokulhává. Jako, dočíst jsem to chtěla, to ano. Ale zasloužilo by si to trošku rozšířit, klidně protáhnout na víc stran. Jak říkám, téma velice zajímavé, včera se mi o tom dokonce i zdálo :D Ale určitě jsem nikoho neposedla :D

18.02.2022 3 z 5