dav1990id dav1990id komentáře u knih

úžasná kniha - stojí za přečtení. Člověk se dozví nejen o vlcích, ale i o sobě .

27.03.2019 5 z 5

Dva proti Říši Dva proti Říši Jiří Šulc

úžasně napsáno , skvělé čtení , nemohl jsem se odtrhnout. Četl jsem to zhruba před 7 lety a zrovna jsem si knihu objednal, protože předtím jsem ji měl pujčenou a těším se na ní zas.

22.03.2017 5 z 5

Skvělé , opět mi bylo dovoleno vkročit do kouzelného světa Harryho Pottera . Když jsem knihu začal číst tak po přečtení recenzí - komentářů jsem od ní až tak moc nečekal a vlastně jsem se bál , že by mě dokonce mohla zklamat a pokazit ten skvělý kouzelnický svět, ale vůbec tomu tak nebylo . Knihu jsem přečetl za jeden jediný den a velice mě bavila. (Scénář se četl skvěle) Doporučuji všem Potter Fandům .

25.02.2018 5 z 5

Skleněný pokoj Skleněný pokoj Simon Mawer

Naprosto me kniha uchvatila . Krasny popis prvorepublikove spolecnosti a na to navazujici zivot v protektoratu . Vrele doporucuji .

15.06.2019 5 z 5

Červenka Červenka Jo Nesbø

Naprosto perfektní , děj je napínavý od začátku do konce a nabírá stále větší a větší grády .

25.06.2018 5 z 5

velmi čtivé a zábavné :) tak trošku jiné cestování

21.03.2017 5 z 5

Kamarád ze skal Kamarád ze skal Josef Štyrsa

Každý lezec a horolezec by si ji měl přečíst . Je to moc hezký příběh.

16.05.2019 5 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø