dark.ma93 dark.ma93 komentáře u knih

Labutí peříčko Labutí peříčko Miroslav Florian

Vzpomínky na dětství...

Stěhování do sedmého nebe Stěhování do sedmého nebe Sabine Both

V období základky perfektní počtení:=)

Osudová láska Osudová láska Zuzana Francková

Moje oblíbená:=) Mám ji ráda a chytla mě za srdce!

Výlety pana Broučka Výlety pana Broučka Svatopluk Čech

U toho jsem se pobavila. Sice povinná četla, ale moc povedený děj.

01.06.2012 4 z 5

Irma - Pekelná hudba Irma - Pekelná hudba Lene Kaaberbøl

Napínavé a pěkné. Mám ji ráda. Svoje nejoblíbenější sérii knih z teen věku, musím hodnotit 5.

Will - Srdce Kondrakaru Will - Srdce Kondrakaru Lene Kaaberbøl

Will, moje oblíbená čarodějka. Ráda jsem to četla:=)

Tichý pláč Tichý pláč Joe Peters

Krutost toho nejvyššího stupně :( Není možné, jací dokážou lidi být a jak těžké je se zlem bojovat. Je mi hrozně s toho. Dotkne se každého a je psaná tak autenticky. Nejde ji číst klidně a nebrečet u některých pasáží... Asi to nejdrsnější, co jsem četla, ještě s Kuře melancholik

Bezhlavě do maléru Bezhlavě do maléru Věra Řeháčková

Príma počteníčko :=¨) Napínavé a s autentickými poznatky

01.06.2012 3 z 5

Člověk není nikdy úplně šťastný Člověk není nikdy úplně šťastný Anna Gavalda

Po přečetní si člověk uvědomí, jak se stále za něčím honí a usiluje o něco... A přitom to největší šťestí máme často na prahu dveří. Radovat se dá i s maličkostí. Rozepsaný život architekta, jakého unavuje stereotyp a neúspěchy, problémová dcera a manželka. Vrací se k vzpomínkám na blízkého kamaráda z dětství a jeho chůvu, hledá jejich cesty a najde nový životní styl. Krásné na čtení prostě :=) Moje oblíbená.

01.06.2012 2 z 5

Dětský domov - záchrana i prokletí Dětský domov - záchrana i prokletí Svatopluk Votruba

Tohle stojí za přečtení. Děj je natolik poutavý. Autor dokázal skvěle popsat dětskou psychiku, obdivuji to. Jen škoda, že nevyšel druhý díl, nebo knížka nebyla delší. Byla tak čtivá, že mně bylo líto, že jsem ji dočetla a toužila jsem po pokračování