DarcyMoonlight DarcyMoonlight komentáře u knih

Černá magie Černá magie Lisa Jane Smith

Kniha mala celkom dobrý nápad a čarodejnícke prostredie sa mi páčilo. Čo mi vadilo je, že som neustále prirovnávala Theu ku Stefanovi a Blaise ku Damonovi z Upírskych denníkov. Viem, že som si to spôsobila sama ale vždy som našla nejakú podobnosť. Kniha sa mi napriek tomu páčila a uvítala by som ďalšie knihy s Theou a Blaise.

21.11.2015 4 z 5

Mrtvá čarodějka přichází Mrtvá čarodějka přichází Kim Harrison

Prvých 50 strán som čítala dva týždne a nejako som sa do čítania nútila. Ale potom keď už som konečne pochopila ako to tam vlastne funguje sa mi kniha čítala super. Bolo tam síce veľa postáv a niekedy som nevedela kto je aké stvorenie ale vždy sa tam niečo dialo a v niektorých častiach som bola celá napätá. Odporúčam fanúšikom urban fantasy

21.11.2015 4 z 5

Železná zkouška Železná zkouška Holly Black

Od tejto knihy som očakávala niečo viac. Neviem, asi som čakala, že tam bude niečo viac o živloch keď už v anotácii je Voda chce plynúť,... atď... Tiež som bola sklamaná, že sa trochu viac neopisovali hodiny atď... No ako po prvej hodine už prešli zrazu tri týždne, potom je hneď zima a zrazu je koniec roka... Jednoducho to ubehlo moc rýchlo.
Ale na druhú stranu sa mi páčil originálny koniec ktorý ma navnadil na pokračovanie

21.11.2015 3 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

K tejto knihe som sa nevedela prinútiť a som rada, že som sa na ňu konečne odhodlala. Bolo to skvelé čítanie, dobre premyslený dej a milý humor. No a samozrejme postavy :) Páčilo sa mi, že aj vedľajšie postavy mali svoj príbeh. Jedna z mojich naj kníh za tento rok :) Nemôžem sa dočkať dvojky

21.11.2015