danielkarchnak danielkarchnak komentáře u knih

Game Game Anders de la Motte

Napsáno dost podivným jazykem, ze kterého mi nebylo jasné, komu je kniha vlastně určená. Příběh fajn, ale srážela to forma a nesympatická hlavní postava.

17.11.2021 3 z 5

Úzkosti a jejich lidé Úzkosti a jejich lidé Fredrik Backman

Ze začátku byla kniha skvělá a měla spád. Zároveň jsem ji bral jako oddechovku, je napsaná velmi velmi jednoduše a pochopitelně. Později ale ztrácí dech a kdyby byla o 20 % kratší, myslím, že by to bylo jen ku prospěchu. Tak jako tak stojí za přečtení/poslech.

13.07.2020 3 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Neuměl jsem se do toho ponořit a dočetl jsem hlavně ať vím jak to dopadne. Průměrná detektivka.

28.10.2019 3 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Nebyla to zas taková pecka, kniha neměla moc nových nápadů a nebyla nijak moc děsivá. Některé momenty byly fajn, ale celkově spíš průměr.

12.08.2019 3 z 5

Cesta vlka: Přímka úspěchu Cesta vlka: Přímka úspěchu Jordan Belfort

Nedalo se, balast.

08.08.2019 1 z 5

Gentleman v Moskvě Gentleman v Moskvě Amor Towles

Krásná, spíš pomalejší kniha, která ale chytne a nutí číst pořád dál. Překvapila mě.

01.07.2019 4 z 5

Mise Saturn Mise Saturn John Sandford (p)

Knihu jsem četl hlavně proto, že byla přirovnávána k Weirovu Marťanovi. U Marťana se mi ale ze všeho nejvíc líbilo, že pro mě byl příběh uvěřitelný nebo lehce představitelný. Misi Saturn jsem prostě zhruba od půlky dál nevěřil a dočetl jsem to jenom proto, ať vím jak to dopadne.

Škoda, potenciál byl velký a muselo dát dost práce promýšlet technické detaily.

22.05.2019 3 z 5

Zero - Oni to vědí Zero - Oni to vědí Marc Elsberg (p)

Konec byl trochu jako kdyby autor úplně nevěděl jak z toho ven, ale zhruba do tří čtvrtin super čtení.

03.02.2019 4 z 5