Danička195 Danička195 komentáře u knih

Psí průšviháři – Retrívr věčně na útěku Psí průšviháři – Retrívr věčně na útěku Tui T. Sutherland

Tato kniha vypráví o chlapci, který má psa, ale bohužel chce pes být neustále u něho a proto pořád utíká za ním. Se svými kamarády se chlapec snaží vymyslet plán jak psa udržet doma ale nevědí jak utíká. Podaří se jim zjistit kudy pes utíká a vymyslí plán jak ho zadržet doma?
Překvapilo mě, že pes utíkal tak, že přeskočí vysoký plot atd. a že vymysleli takový zvláštní plán jak ho zadržet.
Tuto knihu doporučuji, protože se u ní velice pobavíte a dozvíte se mnoho nových věcí co psi všechno dokážou.

09.01.2019 5 z 5

Prázdniny na farmě Prázdniny na farmě Andrea Wandel

Kniha mě potěšila, protože rodina v knížce dosáhla svého cíle a naučila si věřit. Určitě stojí za to si tuto knihu přečíst, protože se naučíte se nebát udělat něco co se bojíte uskutečnit/udělat.

07.11.2018 5 z 5

Ztracený ježeček Ztracený ježeček Jill Hucklesby

Příběh se odehrává na zahradě rodinného domu.

Hlavní postavy jsou: ježeček, maminka, tatínek a devítiletá holčička.

Děj se komplikuje tím, že mládě ježka se zatoulalo a už byla tma a zima, naštěstí holčička uviděla se něco pohybovat na jejich zahradě v keři. Tak se šla podívat ale nic neviděla. Za pár minut zase něco uviděla se hýbat, tak se šla zase podívat a našla malé mládě ježka. Nevěděli s rodiči co mají dělat tak zavolali veterynáře a ježečkovi hrozilo že umře. Naštěstí ho zachránili.

Zaujalo mě jak ježečka zachránili. Museli ho krmit i ve dvě hodiny v noci, vážit ho a podobně.

Knížce dávám 3 hvězdičky, protože je moc dětská pro 12ti leté čtenáře.
Doporučila bych ji čtenářům ve čtvrté třídě.

17.09.2018 3 z 5