Dandulka Dandulka komentáře u knih

Ve službách zla Ve službách zla Robert Galbraith (p)

Kukačka super, Hedvábník nic moc, ale tohle byla opravdu špička!!!!!! Ze všech tří dílů to nejlepší!!!! Doporučuji všem!!!! Pět hvězdiček na tuhle knížku nestačí!!!!

18.09.2016 5 z 5

Nádherně napsáno, se strhujícím koncem upálení Mistra Jana Husa. Jsem moc zvědavá, jak bude celý příběh pokračovat. Historické souvislosti známe asi všichni, ale moc se mi líbí příběh, který je do této doby vsazen. Nejsou to jen holá fakta. A to je moc dobře.

20.11.2014 5 z 5

Inferno Inferno Dan Brown

Skvělé, čtivé! Prostě Brown! Nádherně spojil středověkého umělce s moderní dobou a s problémem přelidnění. Ono to tak asi skutečně nějak podobně bude, vždyť kolik lidí je dnes sterilních, neplodných, zkrátka, kteří nemohou mít děti? Je třeba se zastavit a zamyslet se sami nad sebou. Život je plný paradoxů.....
Už se nemohu dočkat další Brownovy knihy!

19.02.2014 5 z 5

Mrtvá zóna Mrtvá zóna M.W. Craven

Opět skvělé čtení se skvělými a nečekanými zvraty. Mám moc ráda tento styl, kdy si už čtenář myslí, že je konec,a najednou šup!a všechno je rázem jinak.

31.01.2024 5 z 5

Mrtvá schránka Mrtvá schránka Kristýna Sněgoňová

Skvělý díl, i když se smutným podtextem, odehrávající se zase někdy na Zemi a k tomu ještě i v Ostravě! Co dodat? Perfektní.

29.06.2023 5 z 5

Anděl v podsvětí Anděl v podsvětí Juraj Červenák

Opět skvěle napsané. Mám tuhle sérii moc ráda.

22.06.2023 5 z 5

Vrah andělů Vrah andělů Andrew Mayne

Opět skvělá kniha. Hezky napsaná, téma samotné je moc hezky rozpracované a dobře zvládnuté. Samotný děj je velmi strhující, má spád. Mohu jen doporučit.

07.06.2023 5 z 5

Pro hrst dukátů Pro hrst dukátů Juraj Červenák

Opět velmi dobře napsané. Příběh byl čtivý a zajímavý námět. Moc se už těším na další příběhy.

06.01.2023 5 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Čtivá kniha, která má spád a čtenář se nenudí. Moc dobře napsané. U této autorky se nedá říct, že by napsala špatnou knihu. Zatím se mi všechny moc líbily a už teď se těším na další.

20.11.2022 5 z 5

Mlčící fontány Mlčící fontány Ruta Sepetys

Zpočátku mě kniha moc nebavila, měla jak se říká, pomalý rozjezd. Španělsko padesátých let minulého století není moc známé, o to byl příběh zajímavější. Mě však nejvíc zaujaly citace ze sbírky orální historie. To jsem v románu opravdu nečekala. Velice zvláštní, ale oživující.

09.10.2022 4 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Opět musím jen konstatovat, že tohle byla opravdu paráda! Dokonalá smršť! Přeletěla jsem tento příběh opravdu jedním dechem za jediný den! To už se mi dlouho nestalo! Mohu jen doporučit!

10.07.2022 5 z 5

Návod na vraždu pro hodné holky Návod na vraždu pro hodné holky Holly Jackson

Zajímavý a neotřelý námět - školní práce. Skvěle a s lehkostí napsané. Snad jen některá menší písmenka jsou celému příběhu na škodu, ale s tím se nedá nic dělat.

09.07.2022 5 z 5

Fantom z Blackwoodu Fantom z Blackwoodu Darcy Coates

Zatím nejnovější přírůstek do série strašidelných domů byl opravdu vynikající. Zároveň je tohle první kniha, jejíž příběh je doprovázen ilustracemi.

31.05.2022 5 z 5

Hříšník Hříšník J. R. Ward (p)

Super příběh. Zajímavá dějová linie. Jen mám strach, že se v těch příbuzenských vztazích začínám malinko ztrácet. Pokaždé s napětím čekám na další pokračování. Bratrstvo černé dýky prostě nemá konkurenci. V "upíří" literatuře se stává pomalu klasikou.

15.04.2022 5 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Super! Bomba! A ještě lépe, právě jsem zjistila, že je i pokračování! Tak jsem moc zvědavá! Nemůžu se dočkat!

01.02.2022 5 z 5

Nejsem z ledu Nejsem z ledu Anne Frasier (p)

Skvělé čtení! příběh byl napínavý až do konce! Pro mě sice trochu silnější téma, ale zvládla jsem to.

30.01.2022 5 z 5

Vejce a já Vejce a já Betty MacDonald

Už je to dávno, co jsem ji četla naposledy, ale ráda se k ní vždycky vrátím.

12.12.2021 5 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Skvele jsem si i tebtokrat pocetla. Napinava a ctiva.

03.11.2021 5 z 5

Sexy profesor Sexy profesor Vi Keeland

Zase jedna parádní knížka! Vynikající! Moc dobře se mi četla a zase jsem si i pobrečela. Jen nechápu proč mě nezaujal "Šéf" když ty další jsou tak skvěle napsané.

09.06.2021 5 z 5

Slzy mrtvé jeptišky Slzy mrtvé jeptišky Roxann Hill

Pro mě taková hezká oddechovka. Zaujala mě nezvyklá dvojice vyšetřovatelů.

09.02.2021 5 z 5