dana8437 dana8437 komentáře u knih

Matka s ručením omezeným Matka s ručením omezeným Uljana Donátová

Za mě ztráta času, opravdu o ničem… bohužel jsem četla jen proto, že jsem si knihu koupila, přeskakovala řádky, stránky, aby to bylo rychle za mnou a mohla začít číst něco nového.

07.10.2021 odpad!

Poslední let Poslední let Julie Clark

Trápím se s touto knížkou již 2 týdny, miluju čtení, ale u téhle knihy se vyloženě do čtení nutím... být půjčená z knihovny, tak už ji zavřu a nevracím se k ní... bohužel neumím otevřít další, tak holt se touto musím “prokousat”, jsem zatím jen na straně 126 a fakt za mě nuda, žádný spád. Za poslední rok nejhorší a nejnudnějši čtení.

17.06.2021 odpad!

Myslela jsem, že tě znám Myslela jsem, že tě znám Penny Hancock

Kniha se mi líbila moc... nemám, co vytknout... zajímavé téma i zápletka a finální “rozluštění” i konec... za mě veliká spokojenost, nešlo se odtrhnout! Jediné, co mě mrzelo zde v komentářích, že dvě čtenářky “musely” napsat, o co šlo aniž by napsaly na začátku své recenze slůvko spoiler... než se do knížky pustím, tak si ráda přečtu poslední krátké recenze, kde není uveden spoiler a tak jsem nechtěně od začátku věděla, že... tak snad se dálky poučí a když chtějí napsat hodnocení, tak buď nezmiňovat rozluštění zápletky nebo na začátek napsat velkými písmeny spoiler.

15.11.2020 5 z 5

Krásné a podezřelé Krásné a podezřelé Gina LaManna

I přes nic moc hodnocení se mi knížka líbila, trošku mi to připomínalo Sedmilhářky od L. Moriarty a četla se mi skvěle. Líbily se mi postavy i zápletka, nedokázala jsem si představit, jak se k vraždě můžou přiznat čtyři ženy a vysvětlení bylo sice zamotané, ale i tak jsem celkově moc spokojená!

29.09.2020 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Nedala jsem ani 30 stran... strašný škvár. :(

28.08.2020 odpad!

Zmizení perníkové princezny Zmizení perníkové princezny Alena Jakoubková

Neskutečný škvár, slátanina, jen drby, drby, drby a věcně “důležitý” a všudevlezlé sestry a hromady postav, které nešly všechny zapamatovat... přečetla jsem jen proto, že jsem si knihu koupila, ale bylo to utrpení! Být půjčená, tak nečtu.
Není to ani na tu jednu hvězdu.

02.08.2020 odpad!

Pravá matka Pravá matka Shalini Boland

Super... přečteno téměř jedním dechem! A konec wau!

12.07.2020 5 z 5

Zatímco jsi spala Zatímco jsi spala Kathryn Croft

Super! Přečtena téměř jedním dechem!

11.07.2020 5 z 5

Žena, kterou jsem byla Žena, kterou jsem byla Kerry Fisher

Za mě super oddechovka, čtivá, líbila se mi více než Mlčenlivé ženy.

11.07.2020 5 z 5