Dallia Dallia komentáře u knih

Strašidlo cantervillské Strašidlo cantervillské Oscar Wilde

Je to opravdu dobré. Úžasná a zábavná povídka.

01.06.2011 5 z 5

Rozvaliny Gorlanu Rozvaliny Gorlanu John Flanagan

Je to skvělé čtení, kterého jsem se nedokázala vzdát a tak jsem si zašla koupit další díl. Teď čtu šestý díl a pořád přemíšlím, kdy a kde si koupím ty ostatní. Prostě senzace, která vás vtáhne do sebe.

21.03.2011 5 z 5

Osiřelé děti Země Osiřelé děti Země Henri Loevenbruck

Celá Galika je hodně napínavá, ale poslední díl je asi ze všech nejnapínavější. Tento díl jsem úplně hltala. Fascinující kniha.

15.02.2011 5 z 5

Poslední bitva Poslední bitva C. S. Lewis (p)

Krásně zakončená série Letopisů. Pravda, nějaká ta slza ukápla, když jsem dočítala poslední řádky této knihy a vlastně poslední řádky celé série. Opravdu mě nadchlo, že Narnie v podstatě nikdy nezanikne.

Lewisova víra v Boha není nic špatného. Každý člověk by měl v něco věřit a je jedno v co, protože někdy může být naše víra to poslední, co nám zůstane a nikdo nám ji nemůže vzít. Víra a naděje je to, co nás udrží naživu, ať se stane cokoliv.

15.02.2011 5 z 5

Skála Kozoroha Skála Kozoroha Peter O'Donnell

Přečetla jsem pouze několik prvních stran a do knížky jsem se nezačetla. Věřím, že celý příběh může být zajímavý, ale asi to není kniha pro mě.

15.02.2011

Ostříží panství Ostříží panství Madeleine Brent (p)

Ze začátku mi trvalo, než jsem se začetla, ale pak jsem nedočkavě hltala každou další stránku knihy. Skvělé je, že vše dobře dopadlo.

08.02.2011 5 z 5

Sedm démonů Sedm démonů Barbara Wood

Jo, docela dobré,bohužel jsem ale člověk, kterému se líbí krásné věci. Tudíž pro mne byla kniha Sedm demonů až příliš krutá. Musím ale uznat, že je napínavá a čte se snadno.

08.02.2011 4 z 5

Hořké tajemství Hořké tajemství Barbara Wood

Je to velice zajímavá kniha, která mě vtáhla do sebe. Je pravda, že církev případ Mary Ann McFarlandové zavrhla dříve než o tom trochu popřemýšlela. Je to skvělá kniha, ale asi není pro každěho - hodně se zde vyskytuje křesťanství a otázka Boha.

24.01.2011 5 z 5

Syn lovce vlků Syn lovce vlků Henri Loevenbruck

Nemohu souhlasit s předchozím komentářem. Podle mého názoru byla trilogie Galica ještě lepší než Moira.

05.01.2011 5 z 5

Lev, čarodějnice a skříň Lev, čarodějnice a skříň C. S. Lewis (p)

Na Letopisech Narnie jsem vyrůstala. Narnie je úchvatná země.

03.01.2011 5 z 5

Dům vzpomínek Dům vzpomínek Barbara Wood

Je to opravdu úžasná kniha od skvělé spisovatelky. Četla se mi moc dobře a měla jsem pocit, že jsem součástí příběhu, že příběh prožívám společně s hlavní hrdinkou.

20.12.2010 5 z 5