Dakye Dakye komentáře u knih

Nasterea Nasterea Petra Stehlíková

Přečteno třetím dechem. :) Škoda, že teď bude potřeba počkat na další díl. Všechny 3 díly jsem zvládl na můj vkus příliš rychle. To bude asi tím, že to mělo super spád a nikdy se člověk nenudil. :)

02.01.2022 5 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

Přečteno druhým dechem. :)

01.01.2022 5 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Přečteno jedním dechem. :)

01.01.2022 5 z 5

Hledání těla Hledání těla Michael Atamanov

Výborné zakončení série. Kniha mohla být rozdělena na 2 části a vzít to víc do podrobna. Nebo o 200 stran tlustší. :) Konec byl trošku uspěchaný. Série jako taková je na jedničku.

13.12.2020 5 z 5

Vnější hrozba Vnější hrozba Michael Atamanov

Přečteno jedním dechem za odpoledne. Potřebuju další díl. :)

26.01.2023 5 z 5

Království mrtvých Království mrtvých Pavel Korněv

Výborné pokračování.. Teď si jen počkat na vyvrcholení :)

12.04.2020 5 z 5

Mrtvý lotr Mrtvý lotr Pavel Korněv

Zvladl jsem to jedním dechem. Konečně zase vyšlo něco podle mého gusta :)

21.03.2020 5 z 5

Válka klanů Válka klanů V. Mahaněnko (p)

Celý díl se četl hodně dobře. Mělo to rychlý spád a docela dobrý náboj. Jen fakt škoda toho chaotického konce, kde bylo páté přes deváté. Každopádně za celou sérii nezbývá nic jiného než poděkovat. Bylo to vážně super čtení. :)

06.10.2019 5 z 5

Šamanova pomsta Šamanova pomsta V. Mahaněnko (p)

Celou sérii jsem přelouskal asi za týden.. U mě naprosto nezvyklé :)

12.07.2019 5 z 5

Hrozba třídy A Hrozba třídy A Dan Sugralinov

Mám dojem, že potřebuji další díl. Už jen proto, že tohoto žánru je málo :) Doufám že příští díl trosku vyrovná tu kvalitu co nasadil Mahan a Gleb :)

12.11.2020 5 z 5

Sektor osm Sektor osm Michael Atamanov

Ačkoliv nemám vůbec rád tématiku vesmíru, tak mě to mile překvapilo. Sice je to trošku slabší než šaman Mahan, ale všechno má něco do sebe. Každopádně se to čte velmi svižně a drží si to děj po celou dobu. Snad si i další díly udrží takové tempo.

19.10.2019 5 z 5

Past na panovníka Past na panovníka Michael Atamanov

No Atamanov prostě umí.. Výborný díl. Tuto sérii musím zkompletovat celou... možná se budu muset naučit rusky, než to všechno vyjde :)

12.11.2020 5 z 5