daja51 daja51 komentáře u knih

Zlaté ruce Zlaté ruce Cecil Murphey

Silný, emotivně napsaný příběh. Opět se potvrdilo, že nic není nemožné, když si jdete za svým cílem.Vůbec mně nevadilo, že jsem sehnala jen slovenskou verzi knihy Zlaté ruky. Viděla jsem i filmovou verzi, ale kniha mě nějak zasáhla více. Celý autobiografický příběh jsem přečetla za dva dny- vřele doporučuji.

05.08.2018

Jackie a Maria Jackie a Maria Gill Paul

Typický román pro ženy.

04.02.2024 3 z 5

Open Open Andre Agassi

Jedná z nejlepších autografií, které jsem kdy četla - doporučuji všema deseti - budete se těšit na každou chvilku, kdy si budete moci knihu zase otevřít a pokračovat v četbě.

13.01.2024 5 z 5

Ať žije babička! Ať žije babička! Květoslava Santlerová

Ač mě role babičky teprve čeká - pozdě, ale přece - tak to bylo pro mě super počtěníčko - knižka plná laskavého humoru, nadhledu i moudrosti. Jak se píše v závěru knihy - Ať žije babička! by měla být vydávána na recept všem ženám už v okamžiku, kdy jejich vnoučákto přichází na svět - děkuji za tuto možnost kamarádce Zdeničce, která mě na tuto knihu upozornila.

19.12.2022 5 z 5

Enter, mami! Enter, mami! Martin Moravec

Vždy jsem dávala pár humorných článků před spaním - moc vtipné a zábavné počteníčko - doporučuji

03.08.2020 4 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

No, jak jsem byla na knihu hodně zvědavá, tak jsem byla tak trochu zklamaná - místy sice četba nepostrádala napětí, ale ten konec ....za mě pouhé 3*

28.04.2020 3 z 5

Byt nad Seinou Byt nad Seinou Kelly Bowen

Krásný, ale zároveň i smutný příběh - prolínající se dvěma časovými pásmy - mně se moc líbil, doporučuji.

30.04.2024 5 z 5

To, že byl Ivan Jonák minimálně pěknej vykuk a kontroverzní postava, o tom žádná. Věkově jsme si byli blízko, tak můžu jen potvrdit pravdivost popisování doby za komunismu, kde platilo heslo "Kdo neokrádá stát, okrádá rodinu" a taky doby po sametové revoluci. Kniha je napsána velmi čtivým způsobem a taky místy humorně. Obrázek si musí každý čtenář udělat sám - vůbec nelitujii, že jsem si knihu přečetla - doporučuji.

01.01.2021 4 z 5

Bludné kruhy Bludné kruhy Wally Lamb

Těch 600 stran stálo opravdu za to - geniálně napsaný, silně emotivní příběh ze života dvou bratrů.

07.12.2019 5 z 5

Abych přežila Abych přežila Yeonmi Park

Po přečtení této knihy jsem si uvědomila jak se mám neskutečně dobře.

30.03.2018 4 z 5