Ať žije babička!

Ať žije babička! https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/484680/bmid_at-zije-babicka-zNw-484680.png 4 14 5

Bez vnoučat by byl náš dům uklizený, peněženka plná, ale srdce prázdné... Kniha je oslavou všech skvělých babiček! Vtipným způsobem vás uvede do této krásné životní role. Autorka si přes 14 let zapisovala humorné příběhy a postřehy, které zažívala se svými 5 vnoučaty a obohatila je o zkušenosti kamarádek i předchozích generací. Vznikla tak půvabná knížka se spoustou ilustrací, u které se budete smát, vzpomínat, ale občas si i popláčete a zamyslíte se nad svým životem. Je to laskavé pohlazení po duši, které v dnešní době hodně potřebují nejen babičky...... celý text

daja51
19.12.2022 5 z 5

Ač mě role babičky teprve čeká - pozdě, ale přece - tak to bylo pro mě super počtěníčko - knižka plná laskavého humoru, nadhledu i moudrosti. Jak se píše v závěru knihy - Ať žije babička! by měla být vydávána na recept všem ženám už v okamžiku, kdy jejich vnoučákto přichází na svět - děkuji za tuto možnost kamarádce Zdeničce, která mě na tuto knihu upozornila.

Zdenas5
13.09.2022 5 z 5

Velice milá kniha plná moudrosti, napsaná s nadhledem a hlavně láskou ke všem blízkým. Vyvolala ve mně spoustu vzpomínek na babičky a dědečka, kteří už dávno nejsou mezi námi, ale při čtení tu zase byli se mnou, vybavily se mi veselé i neveselé vzpomínky, které jsem prožila se svými dětmi, i na to, co teď prožívám se svými vnoučaty. Mohu potvrdit, že je skutečně ze života, protože některé situace by nikdo nevymyslel. Za sebe mohu doporučit.

Dixinka
01.09.2022 5 z 5

Moc pěkné babičkovské čtení.

Kokeš1965
14.05.2022 5 z 5

Knížka se mi moc líbila. Dostala jsem jí v práci od kolegyň, protože jsem úplně poprvé babičkou. Již se těším, co všechno se svoji milovanou Natálkou prožiji a do které kategorie babiček se zařadím :-)

Marcela1968
09.01.2022 5 z 5

Skvělá knížka! Jako babička tří vnoučků můžu objektivně říct, že je opravdu ze života. A kdybych babičkou dosud nebyla, po přečtení této knížky bych jí chtěla co nejdříve být:-)

humor pro ženy autobiografické prvky babička prarodiče a vnoučata

2021  84%Ať žije babička!
2011  100%Telemarketing v praxi
2023  73%Co ty na to, babičko?

Kniha Ať žije babička! je v