daja51 daja51 komentáře u knih

Smrtící útes Smrtící útes Gregg Dunnett

Za mě velká spokojenost - úseky knihy, které jsou popisovány očima 11-ti letého chlapce mě bavily nejvíc - taky si dovedu představit event. zfilmování celého příběhu....... doporučuji všem, skvělé počteníčko.

13.05.2020 5 z 5

Na útěku Na útěku Harlan Coben

Celý příběh mě bavil od začátku až do jeho konce -velmi čtivá kniha, doporučuji všem milovníkům napětí a gradujících zápletek.

26.02.2020 5 z 5

Přiznat vinu Přiznat vinu Martin Goffa

Pro mě to byla první kniha od tohoto spisovatele a zatím velká spokojenost - určitě se pustím i do jeho dalších knih - vyhovoval mně jeho styl psaní, které nepostrádalo napětí a zvědavost mě posouvala číst dál a dál....

25.08.2019 5 z 5

Anděl smrti Anděl smrti Robert Bryndza

Příběhy RB mám ráda - tentokrát to však nebylo na 100% - začátek byl rozvláčný až nezáživný, druhá půlka již sice měla spád, ale ...celkově to tentokrát vidím tak na 85% - přesto se ale těším na další případy s Erikou.

12.05.2024 4 z 5

Zapomenutá zahrada Zapomenutá zahrada Kate Morton

Nádherný, velmi čtivý příběh, prolínající se třemi časovými pásmy - opravdu to stálo za to - doporučuji všem čtenářkám.

20.04.2024 5 z 5

Hadí oči Hadí oči Isabella Maldonado

Velmi dobře napsaný kriminální thriller - doporučuji.

30.10.2023 5 z 5

Doručovatelky Doručovatelky Alex Smith (p)

Asi budu další černá ovce, ale mě kniha nebavila- musela jsem se nutit k jejímu čtení, stále jsem - kvůli vysokému hodnocení, očekávala, že se příběh nějak rozjede- a ono nic. Ty 3* dávám za vyčerpávajíci péči hlavního hrdiny - o jeho 3 dcerky.

06.04.2022 3 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Jasně a stručně - kdo miluje pořádné napětí, tak toto je ta správná kniha - doporučuji.

26.06.2021 5 z 5

Bez těla Bez těla Martin Goffa

Další kniha tohoto autora a opět velká spokojnost - moc dobře se to četlo, vyhovoval mně způsob humoru, který se prolínal celým příběhem - doporučuji.

21.08.2020 5 z 5

Muž z chatrče Muž z chatrče Martin Goffa

Jedním slovem - skvělé, perfektní.

14.06.2020 5 z 5

Žena mého života Žena mého života Tim Weaver

Velmi čtivě napsáno, čtenář byl držen v neustálém napětí až do konce - místy sice překombinováno - ale i tak doporučuji všem kdo milují gradující napětí.

03.11.2019 5 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Tak pro mě to bylo za 5* - moc fajn počteníčko, tešila jsem se na každou další stránku -prostě příběh psaný přímo životem.

02.11.2019 5 z 5

Na okraji Na okraji Lina Bengtsdotter

Opravdu skvělé počtení - silný příběh, který vás nutí číst dál a dál. Je zbytečné se rozepisovat - komentáře říkají vše - autorčina prvotina opravdu nasadila laťku hodně vysoko. Tak uvidíme zda se objeví další díly. Doporučuji, stálo to za to.

26.02.2019 5 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Moc, moc pěkné a příjemné počteníčko- více čtivá /napínavější/pro mě byla ta část z minulosti, druhá část ji však nenásilně dopňovala - doporučuji všem, opět mě kniha od Jojo M. nezklamala - vřele doporučuji

14.08.2018 5 z 5

Noc Noc Bernard Minier

Sorry, pane Minier - tak tahle kniha mě docela zklamala - předcházející díly s Martinem Servazem byly hodně čtivé,ale tento díl byl nejslabší - hodně překombinované až někdy nudné - tak někdy příště.

15.03.2018 3 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Knize nelze upřít super přebal i tu "čtivost", ale opravdu nechápu to vysoké hodnocení - od kapitoly 29 jsem dokonce chtěla knihu odložit, pak se to kapku rozjelo, ale můj šálek kávy to teda není - na thrillery např. od Adrease Grubera tato kniha nemá - proto jen 3 hvězdičky.

29.11.2023 3 z 5

Sokolník Sokolník Isabella Maldonado

Opět suprové počteníčko- doporučuji.

10.11.2023 5 z 5

Osmany Laffita - Svlečený Osmany Laffita - Svlečený Radka Červinková

Za mě moc příjemné čtení ze života Osmanyho - které nás provází, jak jeho dětstvím na rodné Kubě, tak zejména soužitím s jeho sympatickým partnerem a úspěšnou kariérou modního návrháře u nás v Česku.

02.10.2022 4 z 5

Mlčenlivé ženy Mlčenlivé ženy Kerry Fisher

Další z knih, které jsem "dala" za víkend. Je zbytečné se rozepisovat - vše je obsaženo v níže uvedených komentářích -opravdu moc čtivá knížka. vřele ji doporučuji.

10.02.2019 5 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

"Jojovky" jsou všechny čtivé - ale kdo přečetl knihu Než jsem tě poznala, tak nemůže vynechat pokračování osudu hlavní hrdinky )- doufám, že se někdy dočkáme i filmové podoby - pochopitelně se stejnou herečkou /Emilia Clarke/ jako ve filmu Než jsem tě poznala - při čtení jsem si tuto herečku dokázala živě představit při všech situacích - moc příjemné čtení.

08.01.2019 5 z 5