dablice4 dablice4 komentáře u knih

Elita Elita Kiera Cass

Já kupodivu hodnotím knihu na úžasných 7* z 5*. Poprvé v životě se mi stalo, že chápu, co prožívá hlavní hrdinka a musím říct, že mě sere princ. Některé jeho chování je prostě na facku a nemůžu pochopit, jak ho tak obdivují jiní. Jooo má to těžké, ale do háje, jak je možné že nechápe, že ta holka potřebuje říct, jsi úžasná a chci jenom tebe, záleží mi na tobě. Budeš úžasná princezna... jenom tohle jí říct a bude si věřit. Ale on si místo toho domlouvá rande s jinou přímo před jejíma očima a ještě ji varuje pohledem, že je to jeho rozhodnutí. Do háje...
Ne, dle mě je America v právu, v sedmnácti letech se zachovala nejlíp jak dovedla a já ji obdivuji. Nedokážu si představit, jak bych se zachovala já, kdyby mi nechal před mýma očima zbičovat nejlepší kamarádku a pak ode mě chtěl, abych ho poslouchala. Proč jí to neřekl dřív? Kdyby ji varoval, byla by jenom jeho. On ten princ má své chyby a člověk to musí pochopit.
Jsem zastánce toho, že America má obrovské nadšení pro věc a Aspen ji jen brzdil a ponižoval. Byl a je manipulátor a zaslouží si dát pěstí. Ale počítám, že mu to někdo nandá, aspoň doufám.
Abych končila pozitivně, knížka je dokonalá a nechci čekat 5 měsíců na další díl. Umřu!!!

30.04.2015 5 z 5

Čistý Čistý Julianna Baggott

Tuhle knížku jsem hrozně chtěla, zajímala mě a děsně mě potěšilo, když jsem ji vyhrála v soutěži od Joty. Takže jen co jsem ji dostala do rukou, musela jsem se na ni vrhnout. A první co mě čekalo byl šok, neskutečný šok z toho, jak spisovatelka popisuje počátek příběhu. Pak už jsem byla uchvácená neskutečnou silou knihy, neuvěřitelnou fantazií samotné tvůrkyně a propracovanost děje.
Pro mě to bylo dokonalé, skvělá knížka a nemůžu se dočkat druhého dílu. Už abych ho mohla číst.

22.08.2014 5 z 5