Cometka Cometka komentáře u knih

Posedlost Posedlost J. R. Ward (p)

Tohle byla pecka! Kniha má naprosto vše, co má mít a ještě něco navíc. Já po dočtení dost přemýšlela a tak to má být. Je to zase trochu jiná Ward, ale pořád stejně dobrá.

12.12.2019 5 z 5

Hon na střízlíka Hon na střízlíka Mary Watson

Krásná fantasy. Ze začátku mě hodně mátla tím, jak je popisováno prostředí (téměř středověké praktiky/mobilní telefony a vyspělá technika), ale.. je to napínavé, trocha lásky, hodně magie a fantasy a děj krasně plyne. Rozhodně doporučuji přečíst. Jediné, co bych vytkla, ale hvězdu to neubere, je korekce knížky, tady zodpovědný pracovník dost selhal (v knize je spousta překlepů, nedopsaných slov a slov navíc).

28.11.2019 5 z 5

Racer Racer Katy Evans

Bizár roku. Horší knihu jsen letos asi nečetla. Souhlasím s Dellphi - on jí chce, ona ho chce - z 318 stránek knihy je to tak 300 o tomto a zbytek závody. Závody popsané tak, až si říkám, jestli autorka Formuli 1 vůbec někdy viděla. Po dvouch dobrých knížkách, kdy už jsem si říkala, že hurá - konečně skvělé čtení, je tohle velké zklamání. Navíc ten překlad - občas se mi zdálo, že zmizely celé věty (v jednu chvíli mluví docela vážně Lana s matkou Racera a v druhé větě ani slovo o mamince, ukončeném rozhovoru, prostě zase Racer). Na začátku jedné kapitoly jsem se dokonce musela podívat, z jakého pohledu je příběh vyprávěn, protože obsahoval zakončení sloves jinak, než jsem čekala :-) Takže ne, nedoporučuji, je to naprosto zbytečný vycpávkový díl Remy/Racer.

23.11.2019 odpad!

Jet Jet Jay Crownover

Druhá kniha autorky má pro mě bohužel sestupnou tendenci :-( Do fanklubu autorky se určitě nepřidám a to ze dvou důvodů: - ad a) knížka je přeložena jak pomocí google translatoru, některé věty vůbec nejsou česky, někde chybí písmenka či vypadla celá slova - ad b) nudnější příběh jsem snad nečetla, těžko se tomu dalo uvěřit a jak píše někdo pode mnou - Jet byl na metalistu fakt "měkkej", až mě to místy bolelo. Sice super, že má zase tetování a x piercingů všade, ale... ALE. Spíš je to pohádka pro mladší ročníky a já se s tím vůbec nedokázala ztotožnit. Tři hvězdy dávám jen za hezkou obálku knihy, líbí se mi víc jak originál.

08.11.2019 3 z 5

Eliza a její nestvůry Eliza a její nestvůry Francesca Zappia

Rozhodně nejsem cílovka, vlastně jsem tak už dvakrát cílovku překročila, ale ta knížka je pecka! Všem doporučuju přečíst, tam se najde snad každý. A hlavně, je dobré si občas uvědomit, jak nás online svět ovlivňuje. Jednu chvíli jsem Wallace fakt nesnášela, tak málo empatie měl, ale budiž, chlapi jsou občas zabržděný :-) i tak ho miluju a Elizu, to je jasná věc. Krásná knížka a ješte dlouho předlouho o ní budu přemýšlet.

05.11.2019 5 z 5

Po tvém boku Po tvém boku Kasie West

Moje druhá knížka autorky, čte se skvěle. A téma je dost aktuální, v některých "zhovadilostech" vedlejších postav jsem poznávala spolužáky své dcery. Knížku můžu doporučit.

24.10.2019 4 z 5

Láska a jiné úkoly Láska a jiné úkoly Kasie West

Moje druhá knížka autorky a nevím. Docela mě mrzí, že bylo vyústění (nebo jak jinak to napsat) až na posledních pár stránkách. Úplně jsem autorce ten příběh nevěřila, asi je to i tím, že jsem o dost starší. Ale knížka se čte rychle, mně trvala asi 3 hodiny a je to taková příjemná oddychovka.

17.10.2019 4 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Je to divný, ale druhý díl této série mi přišel o 100% lepší než první. Smála jsem se o začátku téměř do konce a kniha se díky tomu výborně četla. Doporučuji přečíst, je to příjemná oddychovka.

02.10.2019 5 z 5

Nejtemnější úsvit Nejtemnější úsvit Aly Martinez

Krásná knížka, čtivá, místy i vtipná a smutná. Doporučuji!

24.09.2019 5 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Další celkem překvapivá knížka autorky. Nezdá se to, ale za milostným příběhem se v tomto případě schovává mnohem víc. Jsem vážně ráda, že nakladatelství na Monu Kasten narazilo, protože je fakt skvělá, čtivá, humorná a nutí k zamyšlení. Těším se na další díl a rozhodně doporučuji přečíst tento.

18.09.2019 5 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Před několika měsíci jsem četla Bez naděje a musím přiznat, že příběh z pohledu Deana mi přijde trochu lepší. Líbily se mi jeho dopisy, měl takovej suchej humor (přesně můj šálej čaje) a jeho postava pěkně "rostla". Prostě skvělej příběh, opět Colleen nezklamala, ba naopak.

04.09.2019 5 z 5

O té noci O té noci Julie James

Skvělá jízda v podobě knížek Julie Jamesové pokračuje! Jsem docela nadšená, že jsem autorku objevila. V jejích knížkách je snad všechno - vtip, sarkamus, akce, láska, nějaký ten žhavý románek atd. Nečekaně mě to baví a autorka je velkým překvapením. Určitě doporučuji!

23.08.2019 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Kniha je milým překvapením, i když mi celou dobu připomínala sérii Počkám na Tebe od J.Lynn. Za přečtení určitě stojí, je to taková jednohubka na jedno odpoledne. Takže ano, splnila, co jsem očekávala.

20.08.2019 4 z 5

Sexy mlékař Sexy mlékař Alice Clayton

Na začátek - úplně strašná obálka knihy, po přečtení jsem přemýšlela, jestli někdo knihu čte předtím, než ji zkompletuje včetně fotky/obrázku na přebalu. Samotný obsah knihy není až tak zlý ( jako u Sexy farmáře je opět hlavní hrdina nabušeny sexy svalovec s obřím...), je místy vtipná a více místy málo uvěřitelná, ale jako jednohubka není špatná.

02.08.2019 3 z 5

Na dostřel Na dostřel Taylor Adams

Jako nebylo to úplně špatné, ale.. autorova prvotina Není úniku byla trochu překvapením, fakt mě navnadila na další knihu a tohle byl mazec. Hlavní hrdinové přežijí téměř vše, až se to zdá nemožné a opět tu máme lehce nemluvnou dvojku padoucha, co nemyslí a jen plní příkazy. Už mi to přišlo trochu na "jedno brdo". Čte se to dobře a není to úplně marné, ale to překvapení tu chybí. Knihu samozřejmě doporučuji!

01.08.2019 4 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Kniha splnila to, co jsem o ní očekávala a to překonání čtenářské krize. Četla se dobře, děj krásně ubíhal a i když to nebyl úplně můj šálek čaje, z krize mě vytáhla. Je to takové nenáročné čtení, kde není třeba moc zapojovat mozkové buňky a hluboce dumat nad tím, co tím či oním chtěla postava říct. Jako oddechovku určitě doporučuji.

31.07.2019 4 z 5

Nevhodný návrh Nevhodný návrh Julia Quinn

Třetí díl také nezklamal. Na tomto druhu knih se mi hodně libí, když je přidán vtip a sarkasmus, tak nějak to ty postavy polidšťuje. Doporučuji!

20.07.2019 5 z 5

Vikomt, který mě miloval Vikomt, který mě miloval Julia Quinn

Druhý díl je stejně dobrý, jako první. Jednoduchá odpočinková knížka.

19.07.2019 5 z 5

Láska v prachu hvězd Láska v prachu hvězd Krystal Sutherland

Knížka se zdála mimo můj věkový limit, běžně nečtu knížky o sedmnáctileté mládeži a dle anotace a obalu jsem očekávala "lásku v prachu hvězd", ale... překvapení v podobě vtipné, čtivé a rozhodně přemýšlivé knížce jsem nečekala. Stojí za to, stojí za přečtení, stojí za přemýšlení a i když mi Grace lezla občas svou "depresí" na nervy, říkám si, že na to vlastně má právo po tom, čím vším si prošla. Krásná knížka!

06.07.2019 5 z 5

Muffin a čaj Muffin a čaj Theo Addair (p)

Super úžasná knížka. Vlastně neznám dost superlativ, které bych mohla použít na hodnocení. Těším se na druhou knížku autora a jsem zvědavá, zda překoná tuto. Jediná, kterou jsem na toto téma četla a které se Muffin a čaj vyrovná, je - Je to jinak, mami, protože obě fakt pecka. Tato psaná z pohledu mládeže, druhá z pohledu dospělých mužů, ale obě skvělé!

13.06.2019 5 z 5