Cometka Cometka komentáře u knih

Risk Risk Elle Kennedy

Tak touto knihou si u mě autorka napravila reputaci, kterou měla v první vydané sérii. Lov se moc nepovedl, ale Risk je super! Pobavila jsem se, poplakala jsem si a romanťárna to byla taky.. takže za mě dobrý.

22.11.2019 5 z 5

Láska a tetování Láska a tetování J. D. Hawkins

Na přebalu knihy je poznámka o autorovi, jak píše "erotické novely, v nichž vystupují moderní alfa samci a silné, nezávislé ženy" - to mě vede k tomu, kdo to na ten přebal vymyslel? Knížka určitě není o moderním alfa samci, i když tento je potetovaný a pracuje "ach jeeee" v tetovacím salóně, jehož je zároveň vlastníkem. A není ani o silné a nezávislé ženě - z mého pohledu je hlavní ženská postava totální trubka, co si nechá všechno líbit. Příběh jako takový už jsem někde dřív četla, ale asi to bude podobná kvalita, jako tento, protože si nedokážu vybavit název knihy. I pokud toužíte vypnout mozkové buňky , není to úplně příběh pro vás, celou dobu totiž přemýšlíte, jestli se některá z postav aspoň trochu pohne ve vývoji. Některé odstavce mi ani nedávaly smysl, nebo už nevím. Obálka hrůza, hlavní postava by měla být potetovaná od krku dolů, pokud se dá věřit popisu v ději. Další šanci už ode mě autor nedostane, už Hvězdný šéf stál za starou bačkoru.

26.08.2019

Záležitost lásky Záležitost lásky Julie James

Tak tohle byla opravdu jízda! Spousta vtipu, napětí a kousek té romantiky. Pěkné a moc pěkné, Julia James má u mě vzestupnou tendenci, jen tak dál. Rozhodně doporučuji přečíst.

05.12.2019 5 z 5

My My Elle Kennedy

Super! Dočteno a je mi to skoro líto. Vedlejší postava ve formě Blakea Rileyho a jeho suchý humor nelze nemilovat. Určitě doporučuji, série hned dostala nový rozměr :-D

03.11.2019 5 z 5

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

Nechtěla bych o této knížce psát, že je to opět ta Colleen, protože je i není. Opět je to skvělé čtení a opět se četla rychle, ale přijde mi, že poslední její knížky jdou víc do hloubky a jsou lepší než předchozí. Líbí se mi, že v každé své knize nenásilně upozorňuje na nějaký společenský nebo zdravotní (a nechci moc to slovo použít) problém. Je prostě skvělá!

24.09.2019 5 z 5

Nepřítel mého nepřítele Nepřítel mého nepřítele Kateřina Petrusová

Jak mě první díl bavil, tak tento ho naprosto překonal. Vtipné hlášky a sarkasmus nejen hlavních hrdinů, super! Knížka přesně splnila to, co jsem od ní očekávala a je to skvělá oddychovka, rozhodně doporučuji!

07.09.2019 5 z 5

King King T. M. Frazier

Vůbec nedokážu pochopit, kde tahle kniha nabrala takové hodnocení. Vulgarismy mi vůbec nevadily, ale ten příběh nemá hlavu ani patu, navíc je těžce nereálnej, takže ani při nejlepší vůli jsem se do postav nedokázala vcítit. Jestli je to překladem, nebo nevím na co to svést. S erotickou literaturou to nemá vůbec nic společnýho, až jsem se tomu označení musela pousmát. Co se týče prostředí, taková Martina Cole je tisíckrát lepší vypravěčka. Jediné pozitivum knížky vidím v počtu stránek. Tím, že to není kdovíjak obsáhlé dílo, je rychle konec, což je dobře.

13.08.2019 odpad!

Lov Lov Elle Kennedy

Z knížky mám dost rozporuplné pocity. Není špatná, ale není to kniha, kterou bych si přečetla dvakrát. Na mě je v ní moc přepenisováno (vážně se holky/ženy baví o penisech svých přítelů/manželů??) a hlavní postavy se chovají jak puberťáci, co spolu neumí normálně mluvit. Rozhodně bych to neřadila mezi dívčí romány, ale spíš pod erotickou literaturu. Jinak super, že autorka nadhodila téma sexuálního obtěžování, o tomhle je třeba mluvit, akorát by si to zasloužilo lepší zpracování.

17.11.2019 3 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Skvělá oddychovka na jedno odpoledne. Vtipná, milá a nenáročná. Určitě doporučuji.

09.10.2019 5 z 5

Mister Mister E. L. James (p)

Fanynka E.L.James vážně nebudu. Zápletka hrozná, chlap ufňukanej, že to není snad ani možný a hlavní hrdinka? Nemám slov. Člověk dočte, protože čeká nějaké vyvrcholení příběhu, ale ani to se nekoná. Myslela jsem, že horší knihu než 50 odstínů nelze napsat, mýlila jsem se. Ubrala bych půlku knihy a přidala více napětí, pak by ten příběh měl nějakou šanci. Takhle je to ztráta času.

08.12.2019 1 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Opěr nezklamala, vtipná, čtivá a na odreagování parádní.

16.11.2019 5 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Nádherná knížka. Nic jsem od ní neočekávala a proto mě velmi mile překvapila krásnym a procítěným příběhem. Doporučuji.

28.10.2019 5 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Rychlé čtení, žádná překvapení, ale účel splnila. Škoda, že knížka vyšla v ČR dřív než série Him, protože některé postavy této série zde "vystupují". Jako oddychovku doporučuji.

02.10.2019 4 z 5

V podsvětí V podsvětí Katy Evans

No hurá, konečně se autorka rozhodla do svých příběhů vnést napětí a jiskření mezi svými hrdiny. Zatím nejlepší díl celé série! Doporučuji.

29.09.2019 5 z 5

On On Elle Kennedy

Skvělá knížka, pěkný příběh. Jen jsem měla častokrát pocit, že není o 22 letých klucích, ale o mnohem starších mužích. Přesto to na atraktivnosti neubralo a knížka se mi líbila, je to milá oddychovka na jedno odpoledne. Rozhodně doporučuji :-)

24.09.2019 4 z 5

Všechny malé zázraky Všechny malé zázraky Jennifer Niven

Druhá knížka tohoto roku, kde bych dala víc jak 5 hvězd. Nemám slov, příběh mi doslova vyrazil dech. Tuhle knížku by si měl přečíst každý, aby si uvědomil, jak malicherné jsou někdy naše nářky na svět. Rozhodně doporučuji!

24.09.2019 5 z 5

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

Takový zlatý střed, nenadchne a neurazí. Ani nemůžu říct, že by se mi to rychle četlo, protože jsem se v některých pasážích dost nudila, ale jak jednohubka na dvě odpoledne, proč ne.

15.09.2019 3 z 5

Chlad Chlad Maya Banks

Tak nevím, stokrát použitý příběh, kterak chudá holka ke štěstí přišla, by mi ani tak nevadil, kdyby v knížce nebyly dialogy jak z mateřské školky. Větu "Nezasloužím si Tě, Jaci." jsem v knize četla tolikrát, že bych tak od půlky mohla tipovat, kdy se zase objeví. Místo, aby dělala něco proto, aby si ho zasloužila a tím něčím nemyslím sex, kterého je tam opravdu vrchovatě, ale třeba hledání si zaměstnání... achjo. Díl mě zklamal, ani ne tak nápadem, jako provedením.

12.07.2019 2 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Pecka! Poslední dobou jsem snad lepší krimi ještě nečetla. Propracované postavy a docela překvapivé zvraty a ten konec... Super a rozhodně doporučuju!

26.06.2019 5 z 5

Nezvěstná Nezvěstná T. J. Brearton

Dle anotace jsem čekala asi něco napínavějšího. Pohled ze strany unesené byl super, i když někdy jsem si říkala, že je hlavní hrdinka skoro jak žena, co snese všechno. Pohled za strany pátrajicích složek mi přišel takový nedomyšlení, vlastně ani nevím, jak přišli na to, kde ji hledat. A konec mě zklamal, taková banální zápletka - čekala jsem něco, co mi vyrazí dech a já si řeknu "Páni, to byl/a on/ona?", a ono nic..

30.05.2019 3 z 5