cokolate cokolate komentáře u knih

Život ve dvou Život ve dvou Nicholas Sparks

Ze zacatku byla kniha obycejnym pribehem rodiny,ve ktere to moc nefungovalo. Avsak druha pulka uz ctenare vtahne do deje a konec ho uplne pohlti.

03.09.2019

Pět amerických prezidentů, česká babička a já Pět amerických prezidentů, česká babička a já Eliška Hašková-Coolidge

Knížka jakožto pro politického laika se mi četla více než dobře. I když nemám žádný přehled v tomto oboru,knížka je psaná poutavě a čtivě. Člověku dojde spoustů věcí a nalezne si v ní svou pravdu. Je to knížka,která když přečtete ve Vás zanechá chuť něco změnit.

06.09.2017

Knihu jsem četla jedním dechem. Stránku za stránkou jsem netrpělivě očekávala podivné děti.
Určitě se těším na filmové zpracování.

05.11.2016 3 z 5

Ty Ty Caroline Kepnes

Dobře čtivá knížka. Až děsivá jak je to všechno možné. Ze začátku jsem se zalekla výrazu, které byly použity. Přečteno za dva dny, avšak konec mě zklamal. Ke konci to pro mě znamenalo jeden velký otazník. Bouřlivý záčatek skončil vlažným závěrem. To co mi ze začátku nedalo odložit knížku se nakonec změnilo v netrpělivost zjištění konce. S chudákem Beck se na konci nikdo nemazal. Knížku bych určitě doporučila dále. Zamyšlení nad sociálními medii bylo u mě velké.

11.07.2016

Radleyovi - Upíři odvedle Radleyovi - Upíři odvedle Matt Haig

Lehké čtení do vlaku. Konec se snažil zvrátit příběh celé knihy,ale dle mého názoru se to nepovedlo.

23.06.2016 2 z 5

Začátek mě velmi chytil, čekala jsem ,že se budu bavit. A ani ke konci mě kniha nezklamala. Blížil se závěr a přesto jsem se nemohla od knihy odtrhnout.

04.04.2016

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Velmi čtivá kniha. Ráda bych viděla pokračování Robin jako detektiva.

23.01.2016 4 z 5

Jablko Jablko Michel Faber

Knihu jsem si koupila s myslenkou, ze se dozvim konec Kvitku,ale bohuzel se spise stalo to, ze jsem vice zmatena a dychtiva po konci.

17.01.2016

Kvítek karmínový a bílý Kvítek karmínový a bílý Michel Faber

Chvili mi trvalo nez js se do knihy zacetla.Pribeh byl ctivy,ale konec byl neuspokojivy. Chybel mi zaver,ukonceni.

17.01.2016

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Kniha se čte velmi dobře, příběh je poutavý i když konec bych klidně přeskočila jen abych se dozvěděla zápletku. Jsem ráda za hlavní hrdiny v druhém díle, kteří navazují.

10.01.2016 1 z 5