Chytuš Chytuš komentáře u knih

Aramejský Otčenáš. Meditace na Ježíšova slova Aramejský Otčenáš. Meditace na Ježíšova slova Neil Douglas-Klotz

Krásné. Je potřeba prožít a procítit, tahle knížka nejde "jen" přečíst.

31.10.2016 5 z 5

Rodina: Sladká pouta, která škrtí Rodina: Sladká pouta, která škrtí Erma Bombeck

Tak to byl omyl. Hodně americký styl života, který mě míjí. Pár vtipných postřehů, ale jinak rodinné vztahy k pláči. Bylo mi z textu spíš úzko, než že bych se válela smíchy...

08.12.2016 1 z 5

Očkování proti stresu aneb Psychoenergetické aikido Očkování proti stresu aneb Psychoenergetické aikido Valerij Vladimirovič Sineľnikov

Nádherné, harmonizující a povznášející čtivo, rozhodně doporučuji, jak k přečtení, tak k praktikování v běžném životě. V pár otázkách se mi zase víc vyjasnilo.

08.12.2016 5 z 5

Škola hathajógy Škola hathajógy Marcel Anders-Hoepgen

Velmi stručný popis základní sestavy. Vhodné hlavně pro začátečníky, kteří si nejsou jistí správností provádění jednotlivých ásan. V anotaci je sice uvedeno, že je určené od začátečníků po pokročilé, ale tomu nevěřte, pro pokročilé knížka rozhodně není.

12.11.2017 3 z 5

Zlatý fond her I. Zlatý fond her I. Miloš Zapletal

Původně jsem si myslela, že načerpám inspiraci na skupinové hry pro děti, nicméně záhy jsem zjistila, že jde o hry pro dospívající a dospělé a to o hry vážně výživné :-) Účastníci si mohou vyzkoušet jak své fyzické, tak psychické limity. Jediné, co mě mrzí, že si je asi osobně nezahraju naživo, ačkoli by mě to víc než lákalo!

07.06.2017 5 z 5

Zbavte se pýchy Zbavte se pýchy Valerij Vladimirovič Sineľnikov

Krátký, ale výživný text o jednotě. Znovu kniha, kterou nejde "jen" přečíst, je nutné vnitřně pochopit a přijmout do svého života.

01.01.2017 5 z 5

Duchovní vývoj lidstva Duchovní vývoj lidstva Josef Staněk

Čekala jsem něco úplně jiného. Knížka mi přišla jako pamflet Svědků Jehovových...

26.02.2017 1 z 5