chmelda212 chmelda212 komentáře u knih

Návrh Návrh Elle Kennedy

Kniha se mi velmi líbila a jsem z ní nadšená. Je krásně napsaná z pohledu obou hlavních hrdinů, takže víme, co se komu honí hlavou při dané situaci.
Hannu jsem si oblíbila nejen kvůli společné minulosti ale i kvůli sarkastickým poznámkám na adresu Garretta .. (a o něm raději pomlčím .. prostě fiiihaaa :) ).
.. Ihned se vrhám na další díl ...

17.03.2018 5 z 5

Pád Pád Lauren Kate

Jelikož to nebyla první kniha o "padlých andělech" ke které jsem se dostala, tak bych tuto knihu hodnotila jako průměrnou.. Příběh není náročný, čte se pěkně. Oceňuji nápad věčných milenců a otevřený konec, který láká k přečtení pokračování..
Postavy byly příjemné a dokonce jsem si Cama jakožto záporáka docela oblíbila (vlastně jsem svůj názor nezměnila ani po zhlédnutí filmu ani po přečtení knihy)

14.03.2018 4 z 5

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Ke knize jsem se dostala prostřednictvím čtenářské výzvy 2018. Nic jsem od příběhu neočekávala, ale byla jsem mile překvapena. Příběh je čtivý, nenáročný a místy i vtipný. Při čtení jsem si uvědomila minimálně dva své vlastní sny, ve kterých jsem věděla, že jen sním. Určitě si přečtu i druhý díl :)

13.03.2018 4 z 5

Neviditelná knihovna Neviditelná knihovna Genevieve Cogman

Knihu Neviditelná knihovna jsem četla v rámci čtenářské výzvy 2018..
Hodně mi to připomínalo Flynna Carsena a chvilku mi trvalo než jsem se do příběhu dostala. Nicméně mě některé pasáže potěšili (např. (ne)postelová scénka mezi Irene a Kaiem a jak Kai prozradil sou pravou identitu aby zachránil Irene a Valea) a né všechny otázky, které se mi při čtení honily hlavou (stejně tak i hlavní hrdince) nebyly vyřčeny .. Určitě si přečtu další díly, ale není to ten typ knih, ke kterým bych se později vracela...

11.03.2018 3 z 5

Alenka v říši zombií Alenka v říši zombií Gena Showalter

Zombie sice nejsou šálek mé kávy, ale po přečtení anotace jsem si řekla, proč to vlastně nezkusit?.. A nelituji .. Líbilo se mi propracování myšlenek a úvah hlavní hrdinky (tolik otázek, sarkastický ostrovtip, šílená přirovnání, vtipné přezdívky, ..)což bylo příjemné osvěžení. Od 40té stránky jsem se přistihla, že se přiblble usmívám (to mi vydrželo až do konce knihy) a několikrát jsem se upřímně zasmála nahlas. - přečteno na jeden zátah za jeden večer - za mne příjemná osvěžující oddechovka a určitě se ohlédnu i po pokračování
P.S. Poslechla jsem si songy z Aliina iPodu a Monster od Skillet se mi dostala pod kůži .. za to velké díky ;)

09.03.2018 5 z 5

Finále Finále Becca Fitzpatrick

Celou sérii jsem přečetla takřka jedním dechem během pár dní, takže se mi jednotlivé díly slily v jeden příběh, který měl svůj rytmus a přestože je psaný v ich-formě, kterou moc nemusím, četlo se to dobře .. Příběh měl některé pomalejší pasáže, kterými jsem se musela prokousat, ale celkově se mi líbil (i když mi chvílema lezla Nora na nervy, ale to asi k postavě patří) Od prvního momentu jsem si oblíbila postavu Scotta, takže jsem závěr série malinko obrečela.

07.03.2018 4 z 5