cherry_kiss cherry_kiss komentáře u knih

Iluze Iluze Jeffery Deaver

Další úžasný díl. Lincolna Rhyma čtu pěkně od začátku, od 1. dílu. A tuto knihu řadím mezi nejlepší. Kniha plná iluzí a kouzel mě naprosto uchvátila.
Nemůžu jinak než dát knize 5 hvězdiček. Tato kniha si to doopravdy zaslouží.

20.03.2016 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Nejlepsi kniha z teto serie. Horko tezko jsem ji odkladala. Zaver precten jednim dechem.

24.01.2016 5 z 5

Neklid Neklid Jeffery Deaver

Původně jsem chtěla dát jen 3 hvězdičky. Ovšem za ten napínavý konec si zaslouží více hvězdiček. Knížka výborná, jen ten začátek byl dosti nudný, chvílema jsem měla chuť knihu odložit. Nakonec jsem ji dočetla, a jsem za to ráda.

18.07.2016 4 z 5

Humorné příhody očima odvážného otce Humorné příhody očima odvážného otce M. M. Cabicar (p)

Dostala jsem ji k valentýnu od přítele. Oba jsme četli všechny e-knihy, tuto knihu mám v papírové verzi. I když většinu příběhů znám již z Facebooku, opět při čtení Swarowského jsem se rozesmála v metru. Opět musím dám 5 hvězdiček.

17.02.2016 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Tato serie je jednou z nejlepsich, jake jsem posledni dobou cetla. Napinave od zacatku az na konec. Knihu moc nerada odkladam,precteno temer jednim dechem. Nemuzu jinak, nez udelit 5*

14.12.2015 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Dlouho už mě žádná detektivka nechytla tak, jako tato. Knížka se suprově četla. Napínavá až do poslední stránky, vždy jsem měla problém knihu odložit. Už se těším na další díly a autor putuje do oblíbených :) Fakt super a mohu jen doporučit....

04.12.2015 5 z 5

Tichý muž Tichý muž Sandra Brown

Na začátku mi chvíli trvalo, než mě děj chytil. Pak jsem knížku dočetl téměř jedním dechem. Na to, že román jsem už hooodně dlouho neměla v ruce, tak jsem nadšená, a určitě si od spisovatelky přečtu i něco dalšího. Ke konci i slzička ukápla, i když jsem věděla, že to tak musí dopadnout.
Tuto knihu mohu jen doporučit :)

22.10.2015 5 z 5

Kamenná opice Kamenná opice Jeffery Deaver

Dávám 4 hvězdičky, protože tato knížka nebyla tak dobrá jako předchozí. Toto téma mi není tak blízké. A začátky kapitol, kdy se neustále opakuje výpis důkazů jsem později už jen přeskakovala.
I tak jsem knihu dočetla, a těším se na 5. díl :) Jdu se do něj pustit hned.

06.03.2016 4 z 5

Konejšivé signály – Na jedné vlně s vaším psem Konejšivé signály – Na jedné vlně s vaším psem Turid Rugaas

Jako člověk, co se začná více zajímat o psí chování, můžu tuto knihu jen doporučit :) Mě samotné byla doporučena uznávanými psími instruktory :) Přečtete ji za jedno odpoledne, jako já...

22.10.2015 5 z 5

Vrahem může být kdokoliv Vrahem může být kdokoliv Jeffery Deaver

Dávám 4 hvězdy jen proto, že povídky nemusím. Knížku jsem dočetla, je super. Ale prostě povídky nejsou mým žánrem. Ovšem kdo má rád povídky, zvlášť detektivní, doporučuji.
Mezi povídkami najdete jednu, kde vystupuje Amélie a Lincoln Rhyme. Tu jako jedinou jsem shltla téměř jedním dechem.

07.08.2016 4 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Určitě si přečtu i další díl :)

15.11.2015 5 z 5

Lovci mamutů Lovci mamutů Eduard Štorch

Jedna z mála knížek, které mě z povinné četby bavili....Později jsem ji četla i po druhé. To se u moc knížek nestávalo.

22.10.2015 3 z 5