CatherineAdela CatherineAdela komentáře u knih

Myši - Každému jednou dojde trpělivost Myši - Každému jednou dojde trpělivost Gordon Reece

Tohle sice nebyla moje první detektivka a určitě nebude ani poslední. Celý příběh jsem od začátku doslova zhltla jedním dechem. Ačkoliv se mi ze začátku zdálo toto "téma" poněkud- jak to jen říci- ironické, byla tato kniha velmi zajímavá a svým způsobem jedinečná. Jsou knihy u kterých některé části přeskakuji, jelikož jsou zdlouhavé, nezajímavé a neužitečné. Zde jsem ale tento problém neměla. Ze začátku jsem sice mírně pochybovala o kvalitě knihy, ale na konci jsem zjišťovala jaké další knihy autor napsal (žádné jsem nenašla). Jestli že je to vážně jeho první dílo, je velmi dobré a bylo by mi ctí, si od něj přečíst další psychologicko-detektivní román.
Děkuji za pozornost a doporučuji.

30.03.2016 5 z 5

GOGO - Kluk z internetu GOGO - Kluk z internetu Daniel Štrauch

Jak mám začít?
Na tuhle knihu jsem slyšela samé dobré ohlasy. Lidé kteří nikdy nečetli mi tvrdili, že tahle kniha byla opravdu dobrá. No a když je ta kniha donutila aby si ji přečetli celou (i několikrát).

Očekávala jsem kvalitní knihu o plusech a mínusech života youtubera. Ale už na 20 stránce přišlo hořké zklamání. Pár částí bylo velmi zábavných (např.: GoGo a Jirka v Americe) ale u jiných jsem usínala. Graficky hezky zpracovaná knížka, díky obrázkům působí i zábavně ale text? Nuda na druhou. Pokud-li jste fanoušky Goga (ale opravdu velcí fanoušci), pak doporučuji. Ale mně, která na goga koukne jednou za měsíc=NIC MOC

06.05.2016 3 z 5

První První Kiera Cass

PERFEKTNÍ, od Selekce jsem toho čekala mnoho od Elity ještě víc a upřímně, nenapadlo by mě že První bude tak zajímavým způsobem ukončena. Myslela jsem, že se to nijak dál nebude rozvádět, že všichni přežijí a Amerika se vezme s Maxonem. No, rozhodně doporučuji a jsem zvědavá na "pokračování" The Heir...

13.11.2015 5 z 5

Dokonalý pár Dokonalý pár Ally Condie

Dobrá kniha, přečetla jsem ji doslova jedním hltem. Avšak konec se mi zdál trochu pomotaný a další díly nudné...

18.04.2015 3 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Je to úžasná kniha. Pro dívky jako já přímo stvořená, ale dokonce si ji se zájmem přečetla má kamarádka, která je pravý opak mě. A dokonce i táta kterému se rovněž tato kniha líbila :)

18.04.2015 5 z 5