capricornus capricornus komentáře u knih

Ty Ty Caroline Kepnes

Cesta do hlubin stalkerovi duse?
Nevim...
Zbytecne dlouhe, nudne. Vhodne tak akorat do ctenarske vyzvy 2018:
1) kniha s odkazy na jine knihy
2) zanr, ktery obvykle nectu.... Neni nad klasickou detektivku, ci thriller.
Tento "klaustrofobicky thriller s popkulturnimi prvky" opravdu neni salek meho caje! Pro me plytvani energii pri jeho psani, skoda papiru. Chranme nase lesy!

22.02.2018

Anton a Jonatán Anton a Jonatán Jostein Gaarder

Krátké, smutné, výstižné.........a krásné. Nemůžu na příběh přestat myslet.

16.02.2018 4 z 5

Mám tě ráda Mám tě ráda Jenny Bakker

Tak krásné ilustrace, že knížka mohla být klidně i beze slov!

02.02.2018 3 z 5

Legrace v pohádce Legrace v pohádce Jaroslav Kerles

Odkojena kreslenými vtipy od pana Kerlese, klobouk dolů této veršované knížce s krásnými ilustracemi!!!

24.01.2018 5 z 5

Bretaňské zlato Bretaňské zlato Jean-Luc Bannalec (p)

Po tomto dílu jsem sáhla po knize Sběratel motýlů. Chtěla jsem si přečíst něco, čemu se dá věřit. I když po díle druhém jsem se ke komisaři Dupinovi již nechtěla vracet. Ale dobře jsem udělala. Kniha je skvěle napsaná, opět spoustu zajímavostí z Bretaně. A navíc i vtipně zakomponovaný klokan pobavil.

23.01.2018 3 z 5

Bretaňský příboj Bretaňský příboj Jean-Luc Bannalec (p)

Tento případ mě nechytil tak jako ten první. Místy jsem se i nudila. Komisař Dupin (rozděleno na čtvrtiny) pil kávu, jedl, telefonoval a vyšetřoval. Opravdu vše stejným dílem. Možná stojí za zmínku výpověď jedné podezřelé osoby, kterou nakonec svým prohlášením o spáchání zločinu zachrání další osoba. Nesrovnalost pro další působení dané osoby v některém dalším dílu??

23.01.2018

Bretaňské poměry Bretaňské poměry Jean-Luc Bannalec (p)

Čtení pro milovníky klasických detektivek a francouzské kuchyně.

23.01.2018

Gruffalinka Gruffalinka Julia Donaldson

Veršovaný příběh s poučením. Doporučuji dětem i dospělým!

15.01.2018 3 z 5

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

Naivní, nereálný a povrchní příběh. Možná proto i čtivý.

15.01.2018 2 z 5

Kameník Kameník Camilla Läckberg

Skvělé! Knížka má spád, střídají se dvě dějové linie. Nemohla jsem se od čtení odtrhnout. Zatím nejlepší v řadě. Budu číst i následující knihy.

08.01.2018 4 z 5

Psí knížka Psí knížka Tereza Říčanová

Při kampani Kouření zabíjí se v knížce objevuje skryta reklama na kouření v podobě babičky. A na tuto knížku dětem laskavě přispělo i Ministerstvo kultury.

08.01.2018 2 z 5