CAM CAM komentáře u knih

Prokletý kraj Prokletý kraj Michaela Klevisová

Zajímavý příběh, čtivý, nemohla jsem se od něj odtrhnout. První kniha od této autorky a skvělé čtení.

15.09.2021 5 z 5

Kam zmizel zlatý poklad republiky Kam zmizel zlatý poklad republiky Stanislav Motl

Knihu doporučuji. Souhlasím s názorem "povinně zařadit do škol". Člověka až mrazí nad touto skutečností a je mi z toho smutno. Na jedné straně lidé, kteří usilují o bohatství naší země, pak o návrat zlata zpět a na druhé lidé, kteří toto všechno zahodí...Autorovi děkuji a smekám za fakt skvělou práci.

05.11.2020 5 z 5

Aristokratka u královského dvora Aristokratka u královského dvora Evžen Boček

Kniha opět nezklamala. Těším se na další díl.

09.11.2020 5 z 5

Tsunami Tsunami Karin Krajčo Babinská

Poutavý příběh, dobře se čte. Zajímavý konec. Prostě čtete jedním dechem až do konce. Doporučuji.

06.01.2023 5 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

První kniha od této autorky, kterou jsem četla. Napínavý děj, překvapivé zakončení. Dobře se čte.

20.10.2021 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Od knihy jsem čekala víc. Ráda čtu detektivky, ale toto je příběh Ráchel, která má problémy s alkoholem. Žádný soucit ve mne hlavní hrdinka nevyvolala. Kniha se čte dobře, měla jsem ji rychle přečtenou, ale rozhodně bych se k ní nevrátila.

03.06.2017 2 z 5

Mizení Mizení Jiří Březina

První moje kniha od tohoto autora. Pěkná detektivka, dobře se čte, zajímavý konec. Určitě sáhnu po dalších dílech.

03.01.2024 5 z 5

Aristokratka pod palbou lásky Aristokratka pod palbou lásky Evžen Boček

Další díl, který opět nezklamal...

31.12.2022 5 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Film jsem neviděla. Kniha je dobře psaná, bavila mě. Byly momenty, kdy jsem se zasmála, ale i okamžiky trapnosti a rozhodně i něco k zamyšlení. Určitě doporučuji.

07.02.2022 4 z 5

Čtenářský diář 2023: Databazeknih.cz Čtenářský diář 2023: Databazeknih.cz Daniel Fiala

Oblíbila jsem si čtenářské diáře jak r.2022, tak r. 2023 a je mi líto, že r. 2024 nebude. Za mě nemají chybu. Za vydáním těchto diářů je kus skvělé práce a já za to děkuji.

29.11.2023 5 z 5

Na Větrné hůrce Na Větrné hůrce Emily Brontë

Kniha se mi dobře četla. Zajímavý příběh.

28.07.2021 4 z 5

Znamení rožmberské růže Znamení rožmberské růže Vlastimil Vondruška

Pěkná detektivka. Dobře se čte.

03.04.2020 4 z 5

Ten, kdo tě miloval Ten, kdo tě miloval Marie Poledňáková

Kniha se mi dobře četla, ale je tam spousta nevyjasněných věcí. Autorka píše úžasně komedie, ale tento příběh je průměr.

11.06.2017 2 z 5

Přátelství navzdory Hitlerovi Přátelství navzdory Hitlerovi Judita Matyášová

Od knihy jsem se nemohla odtrhnout. Před autorkou této knihy smekám, úžasný, co dokázala.

13.08.2014 5 z 5

Pouští a pralesem Pouští a pralesem Henryk Sienkiewicz

Knihu jsem četla v dětství a po letech jsem se k ní, díky výzvě, vrátila. Doporučuji...

31.12.2022 5 z 5

Devadesátky! Devadesátky! Johana Fundová

Krásné připomenutí doby - nejkrásnějšího období mého života - střední škola a první zaměstnání. Takže pro mě nostalgie....vzpomínky.

01.08.2022 4 z 5

Strážci majáku Strážci majáku Emma Stonex

Hezky popsaný život strážců majáku. Samotný příběh mě zklamal, čekala jsem asi víc. Chvíli mi trvalo než jsem se začetla a zorientovala, pak už jsem knížku četla jedním dechem, zvědavá, jak to dopadne. Jak už bylo napsané v přechozím komentáři, některé události zůstávají bez objasnění - odpovědí.

20.06.2022 3 z 5

Žebrák se stříbrnou holí Žebrák se stříbrnou holí Ludmila Vaňková

Moje oblíbená autorka. Nezklamala. Pěkný příběh, dobře se čte. Doporučuji.

03.04.2022 5 z 5

Připravte operační sál Připravte operační sál Zdena Frýbová

Moje oblíbená autorka opět nezklamala. Detektivní příběh z nemocničního prostředí, zajímavé zápletky, dobře se čte.

03.12.2021 5 z 5

Velké maličkosti Velké maličkosti Jodi Picoult

Poutavý příběh hned od začátku. Kniha se četla jedním dechem.

17.08.2020 4 z 5