C.vok C.vok komentáře u knih

Strach Strach Jozef Karika

Vite, jak poznam fakt dobrou knizku s temnou atmosferou? Ze od setmeni zadonim, aby se mou pritel chodil aspon k WC. Od cca tretiny knizky jsem ale stejne musela cist za denniho svetla. Pecka! Zaver nebyl podle mych predstav, ale nebyl spatnej, proste jen jinej :) Trhlinu jsem cetla jako prvni, pak Tmu a tuhle lahudku naposledy. Vsechno skvely, Karika se radi mezi me nejoblibenejsi autory. Je vlastne jeden z mala (jeste Rowlingovic Potter), od koho mam 3 knizky a hodlam pokracovat. Doporucuju vrele!

10.01.2020 5 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Za me jedna z nejlepsich prectenych knizek vubec! Film slabsi, daleko slabsi nez knizka, ale na jedno uprsenynedelni odpo.. Proc ne. Knizku jsem pri zapalu plic doslova vdechla za lehce pres devet hodin. Vynikajici!!

05.01.2020 5 z 5

Sirotci přílivu Sirotci přílivu Struan Murray

Velmi chytlave. Ocenuju, ze na zacatku se jde rovnou k veci, zadny zdlouhavy seznamovani s lidma, mistem, apod. Moc pekna knizka, ke ktery se urcite jeste vratim.
Edit: po docteni menim svoje hodnoceni. Knizka je velmi ctiva, ale co to je za konec...?

23.12.2022 3 z 5

Nejtemnější část noci Nejtemnější část noci Jeremy Finley

Jsem cerstve za pulkou a po pomalejsim rozjezdu jsem ted primo nadsena a tesim se na kazdej vecer, kdy zas prectu par stranek! Jestli je tohle prvni dil, uz se nemuzu dockat druhyho! Solidni tri hvezdy! Tri a pul!

29.07.2022 3 z 5

Tma Tma Jozef Karika

O fousek min "zabavnejsi" nez Trhlina, ale i tak jsem se u Tmy bavila a bala naramne! Karika umi! Muj nejoblibenejsi soucasny autor.

05.01.2020 4 z 5

Babička pozdravuje a omlouvá se Babička pozdravuje a omlouvá se Fredrik Backman

Překrásná knížka. Prostě překrásná.
Jen škoda komentáře od Griseldy, přečetla sem si zdejší recenze, když sem byla asi tak v půlce knížky a ten koment mě docela mrzel.. docela spoiler..

10.05.2016 5 z 5

Překupník Překupník Ed McBain

Mno. Ja vlastne moc nemusim detektivky. A na muj vkus tam bylo moc jmen. Cetlo se to rychle, to jo. Ale tuhle knizku znovu cist nebudu.

08.08.2022 3 z 5

Dotek vraha Dotek vraha Jitka Ludvíková

Moc jmen. Opravdu až moc. Dočetla jsem to jen proto, abych veděla kdo je vrah, jinak jsem z toho žádný extra požitek nepociťovala. Škoda.

12.02.2020 2 z 5

Je mi tak lehko u srdce Je mi tak lehko u srdce Peter Dempf

Fajnová knížka. Mám jí ráda, dobře se mi četla.

05.01.2020 4 z 5

Voda přes šibenici Voda přes šibenici Sylva Mašková

Koupila jsem si Vodu spis z nudy.. mela jsem dve hodiny casu v obchodnim centru a v sekci fantasy me nezaujalo vubec nic. Uz kdyz jsem byla na odchodu, zaujala me tlusta, ale nenapadna zlutohneda knizka, uplne v rohu. Byla tam jedina, coz me zarazilo. Vytahla jsem ji a zjistila, ze ma ohnute rohy. Zarazila me i cena, velmi nizka, 240.- Zacalo me neco k ty knizce prithovat a na tyhle pocity ja hodne davam.
Bez vahani jsem koupila. Momentalne jsem na strane 67 a cte se to jednim dechem. Akorat skoda, tech naprosto silenejch gramatickejch chyb.. to je teda dosti ostuda korektury.. :/
Jinak s Belou proste od prvnich radek soucitite. Je to napsany ctive, a vubec nechapu, ze to nema nikde zadny recenze.
Chci vedet, kdo je Sylva Mašková!

24.05.2023 4 z 5

Prevítem snadno a rychle Prevítem snadno a rychle Simon Brett