burisha burisha komentáře u knih

Oběť bez tváře Oběť bez tváře Stefan Ahnhem

Pre mna snad prva severska detektivka,ktora ma na celej ciare sklamala:( Citala sa sice lahko,ale bolo tam tolko nelogickosti a veci pritiahnutyh za vlasy,ze sa tomu skratka nedalo uverit. Absurdne vrazdy a situacie,ktore by sa v reali hadam ani nedali zrealizovat,alebo nemohli stat. Postupne ako som citala dalej,som bola z toho stale viac vytocena,ku koncu som sa uz len neveriacky smiala,ze toto snad nie. Trosku spoilerov: to akoze vazne sa najde matka,ktora odcestuje s dcerou z domu a syna tam necha sameho,lebo 'sa mu nehce ist s nimi', napriek tomu ze otec je v nemocnici a netusi,kedy ho pustia??A hned na to,to ako vazne sa najde otec,ktory ked pride domov,sa nepride za synom ani pozriet do izby a miesto toho si s nim 3 dni pise smsky??? To kde sme? Alebo, z nemocnice odide obet v psychycky zlom stave,je sice strazena ochrankou,no presvedci ochranku,nech caka pri vchode do veze a sama sa vyberie hore??Akoze sa isla pokochat vyhladom,hej? A takto vy sa dalo pokracovat donekonecna,tolko absurdit som pokope necitala asi nikdy, o vrazdach nehovoriac..veelke sklamanie, nerozumiem,ako to moze mat take super hodnotenia.

28.01.2018 2 z 5