Bubynka Bubynka komentáře u knih

Brusinky Brusinky Barbara Nesvadbová

Co dodat...pro mě ztráta času, asi nejsem dost velká feministka :o) Nicméně věřím, že kniha si své čtenáře našla a určitě i ještě najde.

22.04.2017 1 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

To je tak,když vezmete knihu a vůbec,ale shola vůbec nic od ní nečekáte. Super oddechové čtení.

12.06.2018 4 z 5

Povídání o pejskovi a kočičce Povídání o pejskovi a kočičce Josef Čapek

Kniha, kterou by mělo znát každé dítě...dle mého patří k těm nej pohádkovým příběhům.

13.04.2017 5 z 5

Veselé pohádky a říkadla Veselé pohádky a říkadla Michail Alexandrovič Bulatov

Krásné pohádky a říkadla, které se výborně čtou...měla jsem knihu ráda jako dítě a teď ji čtu svým dětem...prostě klasika, která neomrzí.

11.02.2017 5 z 5

Deník fejsbukové matky Deník fejsbukové matky Lucie Nachtigallová

Čekala jsem od knihy tedy asi úplně něco jiného. Statusy totožné téměř s 80% statusů všech mamin světa, tudíž nechápu, proč byly vydány v knize zrovna tyto, protože nebyly ani extra vtipné a ani nikterak zvlášť zajímavé. Kdyby nebylo čtenářské výzvy, tak ji ani nedočtu :o(

05.08.2017 1 z 5

Skandály a aféry evropských panovnických dvorů Skandály a aféry evropských panovnických dvorů Vladimír Liška

Napsáno velmi "čtivě". Myslím, že kniha osloví i naprostého "neznalce" historie a dějin.

23.08.2018 5 z 5

Ďábel a jiné povídky Ďábel a jiné povídky Guy de Maupassant

Zajímavý náhled do dob minulých. Hodně věcí bereme jako samozřejmost a je dobré si občas připomenout, že mnoho věcí bylo dříve odlišných, nicméně morální smýšlení lidí se zase až tak příliš nemění.
Prvních pár povídek jsem louskala jen stěží. Jakmile jsem však našla to svoje tempo, tak jsem si ke knize sedla velmi ráda. Pro mne opravdu zajímavý pohled do minulosti.

03.01.2018 4 z 5

Vzpoura plyšového medvídka Vzpoura plyšového medvídka Otilie K. Grezlová

Knihu jsem dostala jako dárek, tudíž jsem vůbec nepředpokládala, že by mě mohla nějak oslovit. Nicméně musím přiznat, že to bylo super oddechové dílo u kterého jsem se místy velmi pobavila. Líbilo se mi vykreslení dějových linií vícero postav a ne jen hlavní hrdinky. Dostalo to takový nadhled. Určitě tu bude na knihu i kritika, ale mně se prostě líbila. Možná i z toho důvodu, že jsem žádná očekávání neměla.

05.08.2017 4 z 5

Cipískova loupežnická knížka Cipískova loupežnická knížka Václav Čtvrtek (p)

Krásné čtení pro děti i dospělé. Strašně mě baví některá slovní spojení a slova jako taková, která jsou v příbězích používaná.

13.04.2017 4 z 5

Říše temnot Říše temnot Christian Jacq

Prvních pár desítek stran jsem louskala trochu stěží. Člověk se ztrácí v několika různých a na sebe z počátku nenavazujících dějích. Nicméně asi po 60-ti stranách se děj stal značně svižnějším. Trochu mě zklamal konec, který se mi zdál oproti zbytku knihy strašně "rychlý" a takový useknutý, ale možná je to jen můj subjektivní názor. Člověk se ale musí opravdu povznést nad kouzla a čáry v knize uváděné (viz komentář tenax, se kterým se do značné míry ztotožňuji)...když nad tím moc nepřemýšlíte a vezmete to jako "holý" fakt, tak je to vcelku zajímavá kniha s dobrým dějem.

05.02.2017 3 z 5

Můj miláček cizopasník Můj miláček cizopasník Blanka Svobodová

Klasické romantické čtivo...neurazí, ale rozhodně ani nepřekvapí. Jako taková "oddechovka" to bylo přijatelné a číst se to dalo.

05.02.2017 3 z 5