broskvicka broskvicka komentáře u knih

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

První díl je prostě nejlepší ale tenhle je také moc krásný,Moc ráda jsem se ponořila do snění a sdílela radost i smutek s hrdiny.Prožívala jsem to s nimi asi až moc ale nemohla jsem si pomoct.Manžel je neustále za prací a já jsem doma s dětmi sama.Tohle pro mě bylo velice příjemné rozptýlení a občas jsem si povzdychla a záviděla jim.Je to krásné počtení a jediné co mě trošku štvalo je to že třetí díl je poslední.V každém s dílu je něco co zaujme.Já hltala každé písmeno od prvního dílu až po ten poslední a jsem z nich tak unesená že si je budu číst ještě několikrát.:-)

18.09.2013 5 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Neni co dodat,mě se kniha moc líbila.

18.09.2013 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Za sebe jako ženu mohu říct že mě osobně se první díl strašně líbil a už jsem se nemohla dočkat druhého.Druhý byl taky moc pěkný ale ten třetí už byl trošku slabší ....... Každopádně mě to uchvátilo a moc mě mrzí že jsem to všechno přečetla tak brzy.Každopádně jsem ráda že se mi knihy dostali do ruky a já měla možnost se zasnít.Je to krásné když člověk může utéct z kruté reality do pohádky.Kdybych mohla tak hodnotím i tisíci hvězdičkami.